У Мукачеві мають намір ліквідувати муніципальну міліцію (ВІДЕО)

25.07.2018 12:22 41 0
У Мукачеві мають намір ліквідувати муніципальну міліцію (ВІДЕО)
У вівторок, 24 липня, дане питання було розглянуто постійною депутатською комісією з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій.
Сьогодні, 25 липня, Проект рішення Про ліквідацію Мукачівського міського комунального підприємства «Муніципальна міліція» має бути розглянуто комісією з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
Зокрема, у документі йдеться про ліквідацію Мукачівського міського комунального підприємства (ММКП) «Муніципальна міліція». Натомість, у місті мають намір створити Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.
Як зазначили під час комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій, ліквідацію ММКП «Муніципальна міліція» проводитимуть з 1 жовтня 2018 року.
Разом з цим, на засіданні депутати розглянули  Проект рішення щодо створення Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради та затвердження відповідного Положення. Це рішення депутатський корпус прийматиме вже на завтрашній сесії міськради. Детальніше дивіться у наступному відео прямої трансляції засідання депутатської комісії: https://www.youtube.com/watch?v=8TMgBVPgJMA Слід також зазначити, що станом на сьогодні, 25 липня, Проекту рішення про ліквідацію ММКП "Муніципальна міліція" в переліку проектів рішень завтрашньої сесії не опубліковано.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...