У Мукачеві майно громади знову хочуть продавати з молотка (ПРОЕКТ РІШЕННЯ)

26.09.2018 09:18 51 0
У Мукачеві майно громади знову хочуть продавати з молотка (ПРОЕКТ РІШЕННЯ)
Проект відповідного рішення значиться в переліку документів, які розглядатимуть вже завтра, 27 вересня, під час сесії міської ради.
Так, згідно з проектом рішення "Про включення в перелік нерухомого майна комунальної власності для продажу шляхом аукціону", мова йде про включення до переліку та подальшу приватизацію включеного в перелік нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Мукачева шляхом продажу на аукціоні, а саме: - Будівлі та споруди за адресою: м. Мукачево, вул. Філатова Володимира, 1-а, а саме: · будівля: літ. "А" площею 289,6 кв. м.; · будівля літ. "Б" (сарай); · будівля літ. "В" (вбиральня); · споруди: ворота (метал.) №1 площею 8,4 кв. м., огорожа (металева з/б) №2 площею 17,7 п. м., огорожа (метал.) №3 площею 5,0 п. м., мощення (бетон.) І площею 36,8 кв. м. Як зазначив у коментарі для сайту "Перший.com.ua" член постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин Юрій Кравчук, йдеться про екс-будівлю "Жіночої консультації", що розташовується поруч МДУ.
"Зауважу, що ця нерухомість виставляється на продаж повторно. Раніше вже було оголошено аукціон, вартість нерухомого майна визначили у сумі понад 4 мільйона гривень. Втім, того разу бажаючих придбати це майно не знайшлось. Відтак, аукціон проводитимуть повторно", - прокоментував Юрій Кравчук.
Водночас даним рішенням мають намір створити відповідну аукціонну комісію для приватизації, до якої увійдуть міські чиновники, спеціалісти, а також представник від депутатського корпусу.
Слід також зазначити, що у разі прийняття цього рішення, Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради буде визначено органом приватизації територіальної громади міста Мукачева та делеговано йому відповідні повноваження. Контроль за виконанням даного рішення мають намір покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та земельних відносин.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...