У Мукачеві хочуть створити першу стерилізаційну клініку для тварин (Голосування)

05.09.2020 16:55 126 0
У Мукачеві хочуть створити першу стерилізаційну клініку для тварин (Голосування)
Як ми вже повідомляли раніше, у Мукачівській ОТГ стартувало голосування за проєкти Бюджету громадських ініціатив – 2021, яке триватиме до 15 вересня 2020 року. Так однією із досі невирішених проблем міста - є чимала кількість безпритульних тварин. Мукачівські волонтери не в змозі дати прихисток для всіх них. Місцевий притулок переповнений, містяни неодноразово організовують благодійні збори коштів на харчуваня та лікування тварин. Зазначимо, що безпритульні тварини як страждають від нестачі їжі та людської жорстокості, так і самі становлять загрозу для мукачівців та їхніх дітей, адже неодноразово траплялися випадки, коли дітлахи ставали жертвами тваринної агресії. Отже, було прийнято рішення щодо презентації свого проєкту та участі в голосуванні, а саме: пропонується створити Центр стерилізації та адопції (прилаштування) тварин на території Мукачівської територіальної громади.

Мета:

  • забезпечення оптимальних умов для масової стерилізації тварин;
  • доступність для відвідувань;
  • можливість он-лайн трансляцій з вольєрів де розміщені тварини підготовлені до прилаштування;
  • можливість в подальшому надавати пільгові ветеринарні послуги мешканцям Мукачівської ОТГ;
"Стерилізація тварин – основний дієвий метод скорочення їх популяції. На території Мукачівської ОТГ відсутні спеціалізовані ветеринарні установи, які б займались масовою стерилізацією тварин. Створення спеціалізованої ветеринарної клініки та центру адопції, дало б можливість прискорити в рази, проведення масової стерилізації та прилаштування тварин до нових власників. Розташування Центру в межах міста значно збільшує шанси на прилаштування безпритульних тварин та відкриває доступ для всіх бажаючих здійснити стерилізацію своєї тварини", - йдеться в тексті на порталі голосування.
Віддати свій голос можна перейшовши за ПОСИЛАННЯМ. [gallery ids="254724,254725,254726,254728,254729"] Читайте також: Місяць після вибху: в Бейруті під завалами ймовірно знайшли вцілілу людину Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...