Головна » Ексклюзив

У Мукачеві готують глобальний розпродаж комунальної нерухомості? (ПЕРЕЛІК)

Напередодні, 19 березня, у Мукачеві обговорювали долю майже трьох десятків приміщень, які знаходяться у комунальній власності громади міста.

У Мукачеві відбулася нарада за участі керівництва міста, голів депутатських фракцій та постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин.

За інформацією сайту “ПЕРШИЙ.com.ua“, під час наради йшлося про подальшу долю, зокрема, і про можливість продажу, комунального майна громади міста Мукачева, а саме про нерухомість, яку наразі займають комунальні підприємства, державні установи, заклади культури і мистецтв, громадські організації, тощо. Крім того, йшлося і про пустуючі квартири, будівлі та нежитлові приміщення комунальної власності.

Слід зазначити, що цьогоріч у Мукачеві планують відкриття одразу трьох крупних центрів – нового ЦНАПу, Будинку культури (колишній “Будинок офіцерів”), а також громадського центру (колишній “Будинок русинів”). У них і розмістяться відповідно до сфери діяльності згадані заклади, підприємства, установи та організації. А відтак, звільняться приміщення комунальної власності, які вони займали до цього часу.

До уваги читачів сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” публікуємо перелік майна комунальної власності про яке йшлося на нараді:

Саша Клімова

Нагадуємо, Ранкова ДТП у Ракошині: дві автівки у кюветі (ВІДЕО)

Читайте також: В одній із шкіл міста Виноградів стався випадок булінгу: дівчина в лікарні


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...