У МОЗ пояснили чи вимагатимуть у школярів результати тестів на COVID-19

11.09.2021 05:30 502 0
У МОЗ пояснили чи вимагатимуть у школярів результати тестів на COVID-19

Ніщо так сильно як пандемія не оповито купою чуток. То ж чи потрібно буде школярам робити тест на коронавірус розповіли у Міністерстві охорони здоров'я.

Навіть в умовах жорстких протиепідемічних обмежень школа має зачинятися останньою і відкриватися першою. Про це сказав заступник міністра, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю медичній експертці ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій.

За словами Кузіна, перед початком уроків у школах учням повинні обов’язково вимірювати температуру, якщо вона перевищена – треба зробити або ПЛР-тест, або швидкий тест.

"Термометрія залишається обов’язковою перед тим як учень має почати навчальний процес, якщо температура є перевищеною, в такому випадку дитина має звернутися до свого лікаря. У такому випадку діємо по інструкції діагностики коронавірусної хвороби – це або швидкий тест на антиген, або ПЛР. Це дійсно на розсуд лікаря. З іншого боку, обов’язкової вимоги із пред’явлення результатів ПЛР-тестів або швидких тестів зараз немає. І вона не буде застосовуватися щодо шкіл", – сказав Кузін.

Також головний санлікар наголосив на важливості вакцинування саме педагогів, які можуть передавати вірус учням. За словами Кузіна, батькам слід підіймати питання вакцинації серед вчителів на педагогічних радах, моніторити рівень охоплення персоналу навчального закладу, показувати власний приклад або ж вести персональні переговори з керівником навчального закладу.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...