Заслужений артист України та керівник мистецького центру FoRa Володимир Кудовба достроково розірвав договір про навчання 11-річного хлопця через політичні погляди його батька, який підтримує Володимира Зеленського. Інцидент трапився ввечері у неділю, 21 квітня, після оприлюднення першого екзит-полу другого туру президентських виборів, згідно з даними якого на виборах з рекордним результатом перемагає шоумен Володимир Зеленський. Приблизно о 20:30 телеведучий каналу “ПравдаТУТ” і депутат Новороздільської міськради Анатолій Шалаєв поширив на своїй сторінці фотографію Володимира Зеленського з написом “Наш президент”. Деякі користувачі соцмережі почали обурюватися і писати коментарі на кшталт “Він мені не президент”. Свій коментар залишив і керівник мистецького центру, де вчиться 11-річний син Анатолія Шалаєва Тарас, і заслужений артист України Володимир Кудовба. Він написав, що розриває договір на навчання Тараса в мистецькому центрі.
“Договір про співробітництво між мною і Вами про надання послуг з розвитку творчих здібностей у Вашого сина Тараса у вокальній студії Художнього центру “FoRa” буде розірваний завтра в зв’язку з різною позицією в підходах і принципах виховання дітей. Я не зможу працювати з людиною, яка на мій погляд, змінив основних положень патріотизму і любові до своєї мови і культури”, – написав Володимир Кудовба, який підтримує Петра Порошенка.
Нагадуємо, Масштабна пожежа: горить один з найбільших заповідників України (ВІДЕО) Читайте також: В Ужгороді та Мукачеві помітили команду “Ревізор” Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram