У Китаї зафіксували перший випадок смерті людини, що заразилася вірусом мавпи

20.07.2021 05:30 920 0
У Китаї зафіксували перший випадок смерті людини, що заразилася вірусом мавпи

У КНР зафіксували смерть людини від вірусу мавпи. Вона стала першим підтвердженим випадком зараження людини в Китаї вірусом мавпи B (BV).

Як повідомляє Global Times, це єдиний ідентифікований вірус герпесу приматів, який проявляє серйозну патогенність у людей.

 

"Від інфекції помер 53-річний ветеринар - чоловік, що працював над дослідженнями приматів. У нього були виявлені перші симптоми інфікування через місяць після розтину двох мертвих приматів на початку березня. Його почало нудити. Він блював", – зазначають у виданні.

 

Ветеринарний лікар звернувся по допомогу до медиків, проте вони не змогли йому зарадити. Дослідження підтвердило, що чоловік заразився вірусом мавпи B (BV). Тестування близьких до ветеринара людей хвороби не виявило.

Цей вірус мавпи виявили у 1932 році. Він може передаватися під час прямого контакту з приматом і обміну виділеннями організму. Раніше в Китаї не було зафіксовано смертельних випадків унаслідок цього вірусу або навіть клінічно підтверджених випадків зараження.

Нагадаємо, у мешканця Далласа у штаті Техас у США, який нещодавно повернувся з Нігерії, підтвердили позитивний результат щодо інфікування рідкісною для людей мавп’ячою віспою. Хвороба входить до сімейства вірусів, що й звичайна віспа, проте вона – рідкісна й потенційно смертельна вірусна інфекція, яка починається з грипоподібних симптомів і прогресує до висипу на обличчі та тілі. Це, як правило, триває два-чотири тижні.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...