У Хусті показали “Мараморош – центр Європи” (ФОТО)

01.08.2018 07:15 35 0
У Хусті показали “Мараморош – центр Європи” (ФОТО)

Громадський перегляд п`єси-притчі відомого театрознавця, кандидата мистецтвознавства, драматурга Василя Андрійця під назвою “Мараморош – центр Європи” відбувся у обласному театрі драми та комедії.

Здається, після затяжної творчої паузи у Хустського народного театру ім. Вс. Майданного відкрилося друге дихання, пише  «КО». Колорина робота талановитого режисера-постановника, блискуча гра акторів та власне близькість й актуальність теми п`єси для закарпатців (розвиток сільського зеленого туризму) викликали жвавий інтерес у хустської публіки, і ,сподіваємося, матиме довге сценічне життя.
“У зв`язку з рядом причин громадський показ вистави неодноразово переносився. Ця подія приурочена до ювілейної річниці Всеволода Майданного – визначної постаті в театральному житті нашого краю, режисера, педагога, заслуженого працівника культури України, який створив і протягом 40 років керував одним із кращих народних самодіяльних театрів Хуста. Вистава здебільшого розрахована на показ у сільських будинках культури. Наша мета – продовжити справу Майданного, який завжди з трупою виїжджав у села, презентуючи тамтешньому глядачеві театральне мистецтво”, – поділився автор і режисер Василь Андрійцьо.
Зазначається, що двогодинний перегляд вистави промайнув на одному подиху, настільки гармонійно на сцені перепліталася гра акторів Юрія Густея, Марії Фули, Золтана та Павла Куртяків, Наталії Щадей, Віри Вучкан, Тетяни Баняс та Анни Кузан. Тонкий гумор, яким пронизана п`єса, не залишив нікого байдужим. Вистава має глибокий сенс і цікаву сюжетну лінію. Тож усі в очікуванні прем`єри. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, остання прогулянка, семінар для особливих та очікуваний ремонт: новини Закарпаття 31 липня (ВІДЕО) Читайте також: Неподалік Мукачева сталася дивна аварія (ФОТО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...