Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

У Кабміні розповіли про нові соціальні виплати для українців: кому “пощастить”

Вже в наступному році в Україні з’являться нові соціальні виплати.

Про це поінформувала прес-служба Міністерства соціальної політики.

Так, за інформацією профільного міністерства, вже з 1 січня 2019 року допомогу від держави отримуватимуть батьки дітей, що мають проблеми в розвитку або важкі захворювання.

В першу чергу, держава буде допомагати тим батькам, чиї діти страждають від важких перинатальних уражень нервової системи і вроджених вад розвитку.

Крім цього, соціальна допомога надається батькам, діти яких мають рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, дитячий церебральний параліч, важкі психічні розлади, інсулінозалежну форму діабету I типу, гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня.

Водночас, у Мінсоцполітики зазначили, що державна допомога також буде виплачуватися на дітей, які потребують трансплантації органів через отримані травми. Відзначимо, що розмір соціальної допомоги на 1 січня складе 1497 грн, на 1 липня 2019 року – 1564 гривень, на 1 грудня – 1638 гривень.

Також, варто зазначити, що у профільному Міністерстві повідомили, що починаючи у 2019 році розпочнеться процес «осучаснення» пенсій. Цей процес передбачає здійснення індексації (збільшення) пенсійних виплат, залежно від розміру інфляції та росту середньої зарплати.

Як зазначається, збільшення пенсій відбудеться з 1 березня 2019 року, адже саме тоді стануть відомі офіційні дані щодо інфляції та зростання оплати праці в Україні за 2018 рік, від яких і залежатиме розмір збільшення пенсій.

Нагадуємо, Кримінальна злочинниця попалася на кордоні з Угорщиною в “Чопі”

Читайте також: Неочікувані проблеми з ID-картками: що потрібно знати закарпатцям

Реклама
Реклама
загрузка...