У Дубовому урочисто провели отари на полонину (фото)

07.05.2018 10:24 16 0
У Дубовому урочисто провели отари на полонину (фото)
Розпочалося свято у центрі села під звуки трембіт. За доброю християнською традицією місцеві священики провели молебень і благословили вівчарів до виходу на полонини. Відтак урочиста колона з підвод вирушила на стадіон, де її зустріли запальним закарпатським танцем наймолодші учасники полонинської ходи. У ході святкування вівчарі вибрали керівника краю Геннадія Москаля почесним ватагом і вручили йому відповідні атрибути – вівчарську палицю, ремінь та головний убір.
– Я такої символічної нагороди не чекав, тому з понеділка обласну адміністрацію переносимо на полонину, – пожартував голова ОДА.
Почесний ватаг у супроводі вівчарів та учасників святкування запалив символічну полонинську ватру, а далі в імпровізованій колибі показав майстер-клас із виготовлення сиру, яким пригощав усіх охочих. “Угочанська лоза” в розпалі Гості свята отримали змогу оглянути виставки робіт народних умільців району з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, а також посмакувати бринзою, сиром та іншими вівчарськими делікатесами, які можна було придбати за помірними цінами. Та головними героями цього дня стали вівчарі, для яких були організовані різні конкурси та грошові призи.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...