У Дніпрі знайшли "кладовище" розбитих поліцейських машин, які не ремонтують роками (ВІДЕО)

30.06.2021 20:20 1046 0
У Дніпрі знайшли "кладовище" розбитих поліцейських машин, які не ремонтують роками (ВІДЕО)

У Дніпрі виявили "цвинтар" розбитих поліцейських автомобілів. 

Кілька десятків машин помітили на території Управління патрульної поліції, проте з якої причини їх там складують і чому роками не ремонтують - ніде не повідомлялося і не писалося. На відповідному відео (в кінці статті) видно, що машини стоять під відкритим небом, деякі мають при цьому досить незначні пошкодження.

Редакція APnews звернулася безпосередньо до правоохоронців з відповідними питаннями. У відповідь на наш запит у патрульної поліції міста підтвердили, що така "звалище" дійсно існує і розповіли, скільки там автомобілів, навіщо їх складують і що планують робити з ними робити далі.

Так, повідомили, що зазначені транспортні засоби знаходяться у несправному технічному стані та очікують на проведення ремонтних робіт. Наразі на рахунку 58 таких авто.

З них 41 автомобіль очікує проведення технічного обслуговування та поточного ремонту. А от 17 автомобілів не експлуатуються. За словами начальника управління Андрія Калюжного, не експлуатують їх у зв’язку з їх пошкодженням у дорожньо-транспортних пригодах.

При цьому 2 серпня 2021 року має відбутись тендер, за результатами якого буде вирішення питання щодо проведення технічного обслуговування та поточного ремонту патрульних та службових автомобілів Управління. Згоду на це дала Дніпропетровська міська рада ще у 2019 році.

"Щодо транспортних засобів, пошкоджених внаслідок ДТП, зазначимо, що у п’яти випадках пошкодження службових авто Департаментом патрульної поліції отримано страхові виплати від відповідних страхових компаній та вирішується питання щодо здійснення необхідних ремонтних робіт", - розповів Калюжний у відповідь на наш запит.

Крім того, ще у чотирьох випадках зараз ще вирішується питання щодо отримання страхових виплат, а ще по 8 випадках ведеться претензійно-правова робота по відшкодуванню винною особою завданої майнової шкоди.

Також поліцейські розповіли, що таке "звалище" авто - не єдине. Принаймні у Дніпрі є ще одне - за адресою вулиця Столєтова, 21.

Ми також запитали, чи можливо викупити автомобілі, які там знаходяться. На що нам відповіли, що рішення щодо цього приймає керівництво Нацполіції. Проте станом на зараз рішення щодо списання чи відчуження цих зламаних автомобілів від керівництва не надходило.

 

У Дніпрі знайшли "кладовище" розбитих поліцейських машин, які не ремонтують роками: у поліції пояснили
У Дніпрі знайшли "кладовище" розбитих поліцейських машин, які не ремонтують роками: у поліції пояснили

 

Читайте також:

Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...