У цей день допомагають ближнім: все про 22 листопада

22.11.2021 08:57 1003 0
У цей день допомагають ближнім: все про 22 листопада

У цей день православні допомагали ближнім. 22 листопада  православна церква відзначає день Святої Матрони, яку багато хто називає Мотроною Зимовою. 

 

Свята жила в Констанинополі, вирішивши відмовитися від мирського життя та сім’ї заради служіння Господу. За повір’ям, якось жінка прикинулася чоловіком, щоб отримати можливість служити у монастирі. Пізніше Матрона змогла заснувати у місті жіночий монастир. 

ТРАДИЦІЇ ТА ЗВИЧАЇ 

Православні християни вірять, що молитви святої мають цілющу силу. Матрону канонізували 22 роки тому, і досі стежки до її місць захронювання залишаються незайманими травою та іншою рослинністю. Їй моляться всі, хто опинився в нужді. 

ЩО МОЖНА РОБИТИ НА ДЕНЬ МОТРОНИ ЗИМОВОЇ 

У цей час православні віруючі займалися турботами і турботами для нужденних. Напередодні холодів громади, взявши за основу традиції самої Матрони, допомагали біднякам з одягом, обігрівом і їжею. Адже завжди знайдуться холодні та замерзлі. Саме з цієї причини кожному православному необхідно надати посильну допомогу ближньому за таких непростих часів. 

А ще серед віруючих ходило повір’я, що ті, хто народився в день Мотрони, неодмінно отримають з волі Небес рідкісні здібності та неймовірні таланти, які можна використати на благо ближнього. 

ПРИКМЕТИ НА 22 ЛИСТОПАДА: 

  • Іній на деревах з’явився – до холодної та протяжної зими та швидких морозів; 
  • Пішов дощ – до теплого зимового сезону та багатого врожаю пшеницю наступного року; 
  • Качки залишилися у водоймищі – осінь оступить ще нескоро

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...