Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

У Берегові на сесії районної ради згадали про катастрофічну дорогу і не тільки

У 5 питань увійшли і 2 звернення, з приводу катастрофічного стану автомобільної дороги "Берегово-Мочола-Чома-Вари-Боржава"

Про катастрофічну дорогу і не тільки: у Берегові відбулася сесія районної ради. Пленарне засідання сесії райради у Берегові торкнулося важливих питань – про внесення змін до «Програми утримання адміністративної будівлі районної ради на 2016-2018 роки», про внесення змін до «Програми повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2016-1018 роки», про внесення змін до рішення 14-ої сесії районної ради 7-го скликання від 22 грудня 2017 року #247 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

У 5 питань увійшли і 2 звернення, з приводу катастрофічного стану автомобільної дороги “Берегово-Мочола-Чома-Вари-Боржава”. Звернулися депутати до органів влади та компанії ТОВ “ПБС”. У зверненні йдеться, що автомобільну дорогу не ремонтували десятиліттями, а окремі її ділянки практично стали непридатними до використання. Усі розглянуті питання прийняли майже одноголосно.

Нагадаємо, Гарний приклад охолодження у спеку показали у м.Берегово

Реклама
Реклама