У Барвінку знову говорити сміттєзвалище: локалізовували до ранку

26.06.2026 17:15 52 0
У Барвінку знову говорити сміттєзвалище: локалізовували до ранку

У селі Барвінок знову зайнялося сміттєзвалище. Рятувальникам про пожежу сповістили о 03:46. На місце події прибули вогнеборці з Ужгорода, а згодом до них долучилися працівники місцевого комунального підприємства, які задіяли водовозку та бульдозер. 

Спільними зусиллями о 06:55 вони локалізували загорання на площі 200 кв. м. Проте ліквідація пожежі ще триває. 

Рятувальники закликають відповідальних осіб на полігонах ретельніше стежити за пожежною безпекою, обмежити доступ стороннім людям та вчасно ізолювати відходи шарами землі чи піску.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!