У 15 років важить 9 кілограм: горе-матір заморила голодом доньку-інваліда

06.02.2021 17:22 6931 0
У 15 років важить 9 кілограм: горе-матір заморила голодом доньку-інваліда

Жахлива картина постала перед очима співробітників поліції і представників криворізької соціальної служби в Дніпропетровській області, коли вони прийшли примусово забирати у матері дитину, яку морили голодом і не доглядали належним чином.

Дівчинка Богдана виглядала, як живий скелет. Дитина лежала на брудному матраці без подушки і ковдри. Мати давно вже нормально не годувала свою доньку, через що дівчинка важить в п'ять разів менше норми. Богдана в свої 15 років важить всього 9 кг при нормі для її віку 40-50 кг. Дитина критично виснажена, їй предстоїть тривала реабілітація. Прокуратура прийняла рішення примусово вилучити і передати медикам дівчинку.
"Було зафіксовано повну антисанітарію, бруд, таргани, різкий запах. На кухні при огляді були відсутні продукти харчування і навіть питна вода", - зазначив прокурор криворізької місцевої прокуратури №1 Михайло Безсмольний.
Антисанітарію і голод 47-річна мати Богдани пояснює тим, що вона ніде не працює. А годує дитину тоді, коли є можливість. Соціальні служби приходили в цей будинок три місяці тому після скарги сусідів, які чули дитячий плач і крики з квартири. Тоді ж жінці запропонували віддати дочку в спеціалізований інтернат, де їй буде наданий належний догляд, адже у дитини ДЦП і синдром Дауна. Матері пояснювали, що вона зможе відвідувати дівчинку, але вона категорично відмовилася. Ймовірно, її відмова була пов'язана з тим, що вона живе за рахунок тих 2,5 тисячі грн, які отримує на доньку-інваліда. До того ж, районна адміністрація кілька разів переводила на рахунок матері по 10 тисяч гривень,. Читайте також: Під час хрещення священник втопив немовля Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...