"Ти додому не дійдеш, я тобі руки переламаю": у Мукачеві побили місцеву зоозахисницю (ФОТО)

12.09.2020 22:25 12910 1
"Ти додому не дійдеш, я тобі руки переламаю": у Мукачеві побили місцеву зоозахисницю (ФОТО)

Сьогодні ввечері на одній вулиць Мукачева стався конфлікт між двома жінками. Під час суперечки постраждала місцева зоозахисниця.

Про це у мережі фейсбук повідомила жертва нападу Ольга Вірик: "Сьогодні вперше в житті мене вирішили "провчити" рукоприкладством. Після того як до котиків в гості приїхали чудові люди, провідати Манічку почався цей треш.
Ця неадекватна людина подзвонила з номеру свого хлопця і почала погрожувати. Вона наполегливо рекомендувала видалити свій пост, бо інакше "Ти до дому не дійдеш, я тобі руки переламаю".
Зрозумівши, що мене це не лякає вона приїхала до мене до дому, в цей момент я зустрічала гостей, які прийшли до Манічки. Вона мені крикнула, я підійшла до машини.
Її хлопець, почав в грубій формі просити мене сісти в машину, на що я відмовила і показала на людей, які мене чекають.
І пішла.
Я поспілкувалася з гостями, провела їх і чекала в квартирі жінку, яка хотіла забрати кошеня. І тут мені телефонує Вікторія . Зі словами "тебе довго чекати?". Я відповіла, що нікуди виходити не буду. Через хвилини 3-4 я чую як хтось дьоргає за ручку дверей. Я дзвоню Жені і прошу прийти. І відкриваю їй двері. Вона заходить, діалог на повишених тонах. Приходить Женя. Вона починає виганяти його з МОЄЇ квартири, я вступаюся і кажу, що він нікуди не піде. Потім вона трохи заспокоїлась і каже, давай вийдемо без лишніх вух і нормально поговоримо. Ми вийшли. Довго говорили, головна її претензії в тому, що я назвала її "кончена". Вона декілька хвилин пояснювала те, що я не маю права її обзивати, я взагалі не зрозуміла кому я дорогу перейшла і що, в мене тепер великі проблеми. Потім мені все ж вдалося повернути діалог до суті конфлікту. Після чого вона запропонувала мені піти до машини, де була кішка, вона хотіла мені показати Мішель, через яку і почався конфлікт. Довести, що вона бачить. Я погодилася, ми пішли до машини. Вона сідає на переднє пасажирське сидіння і починає далі погрожувати і говорити " Ти сліпа, мала п*зда, а не Мішель". Після чого задає питання, хто кончений і я відповідаю "ти". Вона одразу хватає мене за волосся і прижимає до колін. Я просто мовчала, вона не зрозуміла в чому діло. Попустила волосся, я підняла голову і вдарила її по обличчі ладоню. В цей час моє волосся ще було в неї в руках, вона його ще дужче схватила і зі всієї дурі стукнула головою об машину. Тоді навіть її хлопець почав говорити "шо ти робиш?", хоча до цього просто сидів в машині і спостерігав. Вона схвалила в мене з рук телефон і почала виштовхувати з машини. Але мені вдалося його забрати. Після чого вона швидко зачинила двері і поїхала. Все це відбувалося під камерами одного з магазинів.
Я викликала поліцію, ми чекали поліцію хвилин 40. Мені стало погано і я піднялася в квартиру.
Приїхала поліція, я спустилася разом з Женьою. Я написала заяву.
Наразі почуваю себе погано, болить затилок, та тошнить. Можливо доведеться їхати в приймальне."
  Читайте також: https://pershij.com.ua/avariia-v-uzhhorodi-avtomobil-protaranyv-parkan-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

За справедливість

14 вер. 2020 р., 00:03
Шановна Оля, я давно спостерігаю за вашими негативними коментарями до пані Вікторії(Повірте, вона лиш хотіла врятувати кошеня, не пила вона ті краплі які їй купляла, а ви як діти малі..
Вам не можна було її обзивати всіляко, ні вам ні пані Кароліні, так як ви виставили її посміховиськом у групі де 7000 людей!Тому в цьому конфлікті ви також не повністю постраждала сторона!)
Loading...