Туристичне місто: як виглядало Берегово у 1940 роках (ФОТО)

03.11.2020 22:26 96 0
Туристичне місто: як виглядало Берегово у 1940 роках (ФОТО)

У 1920-1940-х рр. Берегово було одним із популярних туристичних напрямів закарпатського краю.

Перш за все, його описували як центр винарства  із численними винними погребами та довколишніми виноградниками (держ./приват.) і віллами. Організовувались винні тури та обрядові святкові дійства.
Послуги розміщення: дехто зупинявся у довколишніх віллах, а в самому Берегові діяли 2 великі готелі (серед них фешенебельний «Grand Hotel Royal», збудований у 1909-1910 рр.), а також дрібніші заклади розміщення. У чехословацький період діяла «ночлегарня» Клубу чехословацьких туристів.
Серед можливого дозвілля: кінотеатр, казино, більярд, громадська бібліотека, кілька ресторацій (у т.ч. із «живою» музикою). Активне дозвілля: облаштована зона для купання на каналі Верке, тенісні корти, екскурсії та походи;
Транспортне сполучення: залізничне ще з кін. ХІХ ст., з 1908 р. – боржавська вузькоколійка; державні автобусні рейси; згадувалось про міське автотаксі. Культові споруди: реформатська, греко- та римо-католицька церкви, синагога.
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...