Туристи запасаються безкоштовною мінералкою в Оленеві, що на Свалявщині (ФОТО)

29.02.2020 14:21 110 0
Туристи запасаються безкоштовною мінералкою в Оленеві, що на Свалявщині (ФОТО)
Вода пульсує у металевій діжці, заритій у землю десь на глибину одного метра. Цю місцину добре видно із головної дороги. За свідченням очевидців, тутешня мінералка насичена залізом, підтвердженням цього є іржа на стінках діжки навколо неї. А от що до визначення інших хімічних елементів у ній, потрібен фаховий аналіз. За смаковими якостями припускають наявність у воді натрію хлориду. А присмак мильного розчину може характеризувати наявність гідрокарбонатного йону. За словами тутешніх – аборигенів місцевості, біля природної «мінералки», майже постійно зупиняються по кілька автівок. Це й іноземці, й відпочиваючі у санаторіях.
"Ця мінералка добре втамовує спрагу і значно покращує роботу шлунку, – відзначає пан Ігор, вийшовши із автівки до джерела, аби напитись води і набрати її із собою", - розказують місцеві жителі.
Та й самі оленяни смакують водою щоразу. Набирають води, скільки завгодно – і собі, і рідним. А головне, що за воду, яка витікає із надр землі, не потрібно платити.

Джерело

Нагадуємо, “Хто є Хто”: як закарпатські чиновники дерибанять землю (ВІДЕО) Читайте також: Історія сильного закарпатця, який не зневірився втративши дві ноги (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...