Туристка, яка постраждала від вибуху на Рахівщині розповіла про події того дня (ФОТО)

02.10.2021 11:56 660 0
Туристка, яка постраждала від вибуху на Рахівщині розповіла про події того дня (ФОТО)

П'ять операцій та десять днів лікування в опіковому відділенні Івано-Франківської обласної клінічної лікарні пережила травмована від вибуху снаряду в Карпатах Тетяна.

Дівчина ще не може самостійно ходити, а її рухи – обмежені, повідомляють на сторінці медзакладу у Facebook. Дівчина з друзями пішла в гори, щоб там зустріти схід сонця. Туристи у лісі влаштували собі чаювання. Однак стався вибух і світанок Тетяна зустріла у лікарні. Медики повідомляють, що дівчина ще не може самостійно рухатися, але дякує за швидку невідкладну допомогу і лікування. Пише Супільне.Карпати.


"Такі операції відрізняються від класичного лікування, – розповідає завідувач опікового відділення Костянтин Кіршак. – Вогнепальні вибухові рани – найскладніші. Насамперед через забруднення, що потрапляє в тіло. Тому, перш ніж приступити до операції, ми робимо ретельну чистку від бруду, шматків дерева та інших речовин".


За словами лікаря, точкові рани були по всьому тілу пацієнтки, а більшість із них – закриті, зокрема, на обличчі, стегнах та гомілках.


"Імовірно дівчина сиділа, бо головний удар припав саме на гомілки. Були ураження глибоких структур на обох руках та ногах, тому надалі потрібна розробка", – розповів лікар.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...