Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Кримінал

Цифра дня: контрабанду на 6 мільйонів гривень вилучили закарпатські митники (ВІДЕО)

Цигарки виявлені у вантажному автомобілі, який прямував з Росії в Сербію

Сьогодні, 6 квітня 2019 року, на митному посту «Неветленфолу» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України найбільшої в цьому році партії тютюнових виробів.

Відповідно до поданих водієм до митного контролю товаросупровідних документів в митному режимі «транзит» переміщувались плити ДСП.

Відправником товару зазначалося російське підприємство, а одержувачем – сербське.

Під час аналізу поданих до митного контролю товаросупровідних документів митники прийняли рішення про проведення митного огляду транспортного засобу та вантажу. Відтак під час огляду у спеціально виготовлених сховищах, які були зроблені в плитах, митники спільно з прикордонниками виявили приховані від митного контролю 174 500 пачок цигарок, торгової марки «ROTHMANS DEMI BLUE», з акцизною маркою. Встановлено, що вартість тютюнових виробів 5 817 830 грн.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Наразі працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил, цигарки вартістю майже 6 млн грн, тягач вартістю майже 1,5 млн грн, причіп вартістю майже 120 тис. грн та плити ДСП вартістю 109 554 грн вилучено.

ДФС у Закарпатськiй областi

 

Нагадаємо, Масштабна ДТП з потерпілими на Закарпатті: поліція повідомила деталі (ФОТО)

Читайте також:У Виноградові розпочався перший міжнародний фестиваль “Пасхальні зустрічі” (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...