Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

ЦВК офіційно зареєструвала 82 депутатів

Центральна виборча комісія розпочала офіційну реєстрацію кандидатів депутатів Верховної Ради.

12 серпня Комісія офіційно зареєструвала 25 народних депутатів 9 скликання, а 14 серпня – ще 57.

Загалом в українському парламенті 450 місць, однак 26 мандатів залишились вакантними – через російську окупацію не було обрано 10 депутатів від Автономної Республіки Крим, 2 депутатів від Севастополя, 9 депутатів від Донеччини та 5 від Луганщини.

Відтак у Верховній Раді 9 скликання буде лише 424 депутати з 450, як передбачено законом.

Центральна виборча комісія зареєструвала 37 народних депутатів, обраних за списками партій, та 45 – у мажоритарних округах, – пише 24.

Зареєстровані народні депутати за списками партій:

Партія “Слуга народу”

№86 у списку – Устенко Олексій Олегович;
№15 списку Єлизавета Ясько;
№29 – Ірина Верещук;
№49 – Олександр Качур;
№51 – Артем Культенко;
№100 – Артем Кунаєв;
№123 – Володимир Крейденко;

“Опозиційна платформа – За життя”

№12 у списку – Іоффе Юлій Якович;
№35 у списку – Кузьмін Ренат Равелійович;
№2 – Вадим Рабінович;
№3 – Віктор Медведчук;
№13 – Михайло Папієв;
№19 – Юрій Загородній;
№22 – Олександр Колтунович;

ВО “Батьківщина”

№1 у списку – Юлія Тимошенко;
№3 – Валентин Наливайченко;
№4 – Сергій Соболєв;
№5 – Олена Кондратюк;
№6 – Іван Кириленко;
№7 – Андрій Кожем’якін;
№8 – Григорій Немиря;
№9 – Сергій Власенко;
№10 – Валерій Дубіль;
№11 – Олександр Абдуллін;
№12 – Іван Крулько;
№13 – Анжеліка Лабунська;
№15 – Михайло Цимбалюк;
№17 – Ольга Бєлькова;
№22 – Альона Шкрум;
№23 – Володимир Кабаченко;
№24 – Вадим Івченко;

“Європейська солідарність”

№21 у списку – Князевич Руслан Петрович;
№22 у списку – Саврасов Максим Віталійович;
№2 – Андрій Парубій;
№6 – Мустафа Джемілєв;
№19 – Микола Величкович;
№20 – Сергій Алєксєєв.

Зареєстровані депутати по мажоритарці:

округ №15 – Білозір Лариса Миколаївна (самовисування);
округ №37 – Шпенов Дмитро Юрійович (самовисування);ґ
округ №46 – Христенко Федір Володимирович (“Опозиційна платформа – За життя”);
округ №51 – Ковальов Олександр Іванович (самовисування);
округ №62 – Герасименко Ігор Леонідович (“Слуга народу”);
округ №64 – Арешонков Володимир Юрійович (самовисування);
округ №66 – Грищенко Тетяна Володимирівна (“Слуга народу”);
округ №71 – Лунченко Валерій Валерійович (самовисування);
округ №78 – Пономарьов Олександр Сергійович (“Опозиційна платформа – За життя”);
округ №88 – Іванчук Андрій Володимирович (самовисування);
округ №102 – Довгий Олесь Станіславович (самовисування);
округ № 107 – Сухов Олександр Сергійович (самовисування);
округ №147 – Кулініч Олег Іванович (самовисування);
округ №155 – Мʼялик Віктор Ничипорович (самовисування);
округ №162 – Задорожній Микола Миколайович (“Слуга народу”);
округ №174 – Фельдман Олександр Борисович (самовисування);
округ №192 – Герега Олександр Володимирович (самовисування);
округ №197 – Скічко Олександр Олександрович (“Слуга народу”);
округ №198 – Рудик Сергій Ярославович (самовисування);
округ №200 – Яценко Антон Володимирович (самовисування);
округ №13 – Петро Юрчишин (самовисуванець);
округ №17 – Микола Кучер (самовисуванець);
округ №21 – Степан Івахів (самовисуванець);
округ №60 – Дмитро Лубінець (самовисуванець);
округ №68 – Роберт Горват (самовисуванець);
округ №72 – Василь Петьовка (самовисуванець);
округ №73 – Владислав Поляк (самовисуванець);
округ №80 – Сергій Мінько (самовисуванець);
округ №120 – Ярослав Дубневич (самовисуванець);
округ №137 – Олексій Гончаренко (самовисуванець);
округ №146 – Юрій Шаповалов (самовисуванець);
округ №165 – Іван Чайківський (самовисуванець);
округ №191 – Віктор Бондарь (самовисуванець);
округ №22 – Ігор Палиця (“Українське об’єднання патріотів – УКРОП”);
округ №27 – В’ячеслав Медяник (“Слуга народу”);
округ №84 – Ігор Фріс (“Слуга народу”);
округ №85 – Едуард Прощук (“Слуга народу”);
округ №132 – Максим Дирдін (“Слуга народу”);
округ №149 – Костянтин Касай (“Слуга народу”);
округ №153 – Роман Іванісов (“Слуга народу”);
округ №158 –Ігор Васильєв (“Слуга народу”);
округ №206 – Антон Поляков (“Слуга народу”);
округ №215 – Богдан Яременко (“Слуга народу”);
округ №69 – Віктор Балога (“Єдиний Центр”);
округ №112 – Сергій Вельможний (“Наш край”).

Нагадуємо,На Тячівщині згоріли будинок та авто: сім’я потребує допомоги (ФОТО)

Читайте також:В Мукачеві в ДТП травмувалась дитина (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

 

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...