ЦВК на догоду Зе-влади порушила закон і позбавила 500 тисяч громадян їхніх конституційних прав. Опозиційна платформа - ЗА ЖИТТЯ звернеться до суду

08.08.2020 19:08 82 0
ЦВК на догоду Зе-влади порушила закон і позбавила 500 тисяч громадян їхніх конституційних прав. Опозиційна платформа - ЗА ЖИТТЯ звернеться до суду

Опозиційна платформа - ЗА ЖИТТЯ звернеться до суду

Заява партії

Зе-влада остаточно стала на шлях узурпації повноважень, нехтування Конституції і перетворення українських громадян на безправних підданих. Центральна виборча комісія покірно проштампувала заготовлене владою рішення скасувати вибори в 18 окремих територіальних громадах Донецької та Луганської областей. Більше ніж півмільйону українських громадян тепер відмовлено в законному праві обрати своїх представників до місцевих рад. Маріонетки влади в ЦВК проігнорували той факт, що в минулому році на цих територіях успішно пройшли президентські і парламентські вибори. Думка «сценаристів» з Офісу президента виявилася для них важливіша за Конституцію, міжнародного права і клятв служити народу України.

За рівнем цинізму і беззаконня нинішня влада вже перевершила своїх попередників. Режим Порошенко використовував конфлікт на Сході, щоб наживатися на війні, нинішній режим - відмовляється від мирного врегулювання, прагнучи встановити в країні диктатуру. Парламентська більшість забороняє громадянам проводити вибори в обласні ради, Президент штампує укази про введення військово-цивільних адміністрацій. Його ставленики позбавляють людей права на самоврядування, а слухняний ЦВК покірно голосує за це рішення. Скасовувати вибори, не маючи на те жодних законних підстав, може тільки диктаторський режим, що боїться і ненавидить своїх громадян.

Опозиційна платформа - ЗА ЖИТТЯ покладає на Президента України Володимира Зеленського, як гаранта Конституційних прав громадян, всю відповідальність за антидемократичний свавілля, затіяне його підручними. Вимагаємо від влади відмовитися від зриву виборів і знищення демократії в Україні.

Ми звертаємося до міжнародних організацій, представників міжнародного демократичного співтовариства, - дати оцінку диктаторським діям української влади. Ми закликаємо всі українські демократичні політичні сили об'єднатися для захисту української демократії, Конституції і цивільних прав.

Антиконституційне і антидемократичний рішення ЦВК буде оскаржено нами в суді. Ми зробимо все, щоб захистити конституційні права українських громадян і притягти до відповідальності всіх чиновників, винних за їх порушення. Українські громадяни дадуть владі свою оцінку на виборах! Зе-диктатури в Україні не буде!

ДЖЕРЕЛО

  Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...