Головна » Життя

Ціни на тютюнові вироби можуть злетіти до 80-100 грн за пачку

Причиною цьому є законопроєкт про підвищення акцизу на тютюнові вироби, який Верховна Рада прийняла в першому читанні.

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт, який передбачає підвищення ставки акцизного податку на тютюнові вироби (№1210), інформує Ukr.Media.

Автор ініціативи — голова парламентського комітету з питань податкової та фінансової політики Данило Гетманцев. Він вніс проєкт закону до парламенту 30 серпня, а 4 вересня президент Володимир Зеленський визначив його як невідкладний. Народні депутати прийняли його у першому читанні 3 грудня.

«Прийняття цього законопроєкту дозволить забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання та запобігати використання агресивних схем податкового планування, сприяти впровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі, удосконалити процедуру адміністрування податків та зборів, а також сприятиме дотриманню принципу справедливості оподаткування», — йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

Нагадаємо, законопроєкт про підвищення акцизу на сигарети призведе до подорожчання тютюнової продукції. Законопроєкт пропонує підвищити ставку акцизного податку на сигарети у 2,5 раза. Ціни можуть злетіти до 80-100 грн за пачку. До того ж, є ризик, що ухвалення закону спровокує істотне зростання контрабанди. За словами експертів, тіньовий ринок тютюнової продукції може досягти 50% від легальної.

Нагадуємо, Наздогнала та била: на шкільному подвір’ї побили ученицю з інвалідністю

Читайте також: Управління Пенсійного фонду у Хусті працює за сучасними стандартами (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
тидори кизнайвер бухая алкоголичка
Гість
тидори кизнайвер бухая алкоголичка

нахрена они их запрещают как теперь кацухира агата из кизнайвера проживёт без них

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...