Ці корисні поради допоможуть продовжити життя вашого телевізора

29.09.2018 21:25 16 0
Ці корисні поради допоможуть продовжити життя вашого телевізора
Сучасні телевізори можуть працювати, як один місяць так і 15 років. Багато залежить від виробника, якості матеріалів. Фахівці запевняють, середня тривалість життя телевізорів, на сьогоднішній день, складає 10 років. Але велике значення мають і умови експлуатації техніки. Адже якщо байдуже ставитися до техніки, то нічого хорошого чекати не доводиться. Місце для установки Так всі, без винятку, виробники рекомендують встановлювати телевізор на відкритому місці. Якщо ви вбудували в шафу або стінку, то не питайте чому він зламався. Це одна з основних причин поломки, оскільки отвори на корпусі залишаються без припливу свіжого повітря, що викликає перегрів. Нагрівання Також важливо розмістити систему на безпечній відстані від обігрівача або батареї.
На телевізор не повинні потрапляти прямі сонячні промені. Особливо це стосується плазмових телевізорів: ультрафіолетове випромінювання негативно впливає на люмінофорні ячейки.
Подбайте і про оптимальний мікроклімат. Так, температура в кімнаті не повинна перевищувати 25 градусів Цельсія. Важливо: до пошкоджень часто призводить і висока вологість повітря. Догляд Щоб пристрій прослужив довше, потрібно правильно доглядати за ним. Регулярно протирайте телевізор від пилу, підтримуйте оптимальну температуру в приміщенні, запобігайте потраплянню вологи. Щоб видалити пил на екрані, використовуйте спеціальну очисну рідину. Під час грози телевізор потрібно вимикати, бо блискавка може пошкодити його. Навіть громовідвід не завжди рятує від перепаду напруги. Робити це потрібно акуратно. Висмикувати вилку з розетки, коли прилад працює, – поширена помилка, так можна пошкодити систему живлення. Якщо в будинку часто бувають перебої з електроенергією і стрибки в мережі, варто придбати стабілізатор напруги. Налаштування Від налаштувань екрану також залежить термін служби телевізора. Окремо виробники рекомендують зменшувати підсвічування: максимальна яскравість скорочує термін служби люмінесцентних ламп, розташованих навколо екрану, оскільки в такому режимі вони більше нагріваються і швидше зношуються.
Нагадаємо, На Міжгірщині почали ремонт дороги, що веде до водоспаду «Шипіт» (ФОТО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...