Центр Ужгорода перетворюється на суцільний смітник (ФОТО)

21.12.2019 20:30 74 3
Центр Ужгорода перетворюється на суцільний смітник (ФОТО)
Відповідну публікацію на сторінці "УЖГОРОД-ІНФО" у соцмережі Фейсбук оприлюднив користувач Симонов Анатолий.
"Адміністрація Аве Ужгород,  що ЦЕ за срач біля України розвели??? Він там стоїть поки його з горем пополам не приберуть" - пише автор. "Чисто там - де не смітять. Треба владі потужну акцію зробити! За чистоту міста!" - коментує Алена Дахно.
Нагадуємо,  Стандарти краси минулого, від яких волосся дибки Читайте також: Жила в приватному будинку: у Синевирській поляні з’явилася левиця (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 3

толик

22 груд. 2019 р., 12:11
активисты ессли вы не в курсе своим коштом в течении 3 месяцев прибирали 13 мусорников по городу.... нанимали людей... платили им зарплату... пока деньги не кончились. на эту акцию ушло 90 дней по 500-600 грн каждый день двум человекам. алику и Зите Беруи. публикации в фейсбуке куча

Саша

21 груд. 2019 р., 22:19
А не простіше зібрати ці продукти і віддати на благодійність... Ми ж обирали якусь-неякусь місцеву владу. Може пора щось зробити без інструкцій. Стидоба якась. Йдем в європу як варяги. А напркінці залишаємо їду бо чинуші не втрутилися в ситуацію і не організували збір того що людина змушена викидати. Доя чого оділися мундири чиновницькі? Для зарплат очевидно.

Олег

21 груд. 2019 р., 20:45
аХтивисты такие умные не фотографировали бы свои свитлыны, а взяли мешок, да убрали, и вот эту работу бы сфотографировали
Loading...