Головна » Життя

Триватиме кілька діб: на Україну насувається потужна магнітна буря

Календар магнітних бур на листопад 2019 каже, що 21-22 листопада Україну накриє найсильніша магнітна буря.

Медики дали кілька порад, як підготуватися до неї, щоб мінімізувати шкоду для здоров’я.

Геомагнітна активність у листопаді була досить спокійною. Весь місяць пройшов без сильних геомагнітних сплесків. Однак календар магнітних бур на листопад 2019 каже, що українцям варто приготуватися до того, що в другій половині місяця буде два дні, коли магнітні бурі нагадають про себе.

Згідно з метеорологічними даними, сильна магнітна буря відбудеться 21-22 листопада. Початок бурі припадає на 20 листопада, коли геомагнітна активність буде тільки наростати. 20 листопада сила геомагнітного збурення буде досягати 4 балів, що означає, що магнітосфера збуджена. Проте вже до ранку 21 листопада сила коливань магнітного поля вже досягне 5 балів — це означає, що відбувається сильна магнітна буря.

Магнітна буря буде відбуватися з ранку 21 листопада і триватиме до вечора 22 листопада. 23 листопада буря почне стихати, а рівень геомагнітної активності знову буде дорівнює 4 балам.

24 листопада коливання магнітного поля Землі будуть трохи спокійніше, проте до 27 листопада магнітосфера так і не заспокоїться.

Магнітні бурі — це обурення магнітного поля Землі, яке виникає у відповідь на підвищену сонячну активність і спалахи на Сонці.

Вплив на здоров’я обумовлено тим, що під впливом геомагнітного збурення змінюється склад крові, так як в крові міститься залізо, яке реагує на зміни в магнітному полі Землі. Кров під час магнітної бурі стає густішим, що викликає погіршення самопочуття.

Багато людей не відчувають вплив магнітної бурі, якщо у них міцне здоров’я. Але метеозависимые люди, люди з серцево-судинними захворювання, гіпертоніки і гіпотоніки дуже добре відчувають вплив магнітних бур.

У таких людей погіршується самопочуття, загострюються хронічні хвороби, спостерігається падіння або підвищення тиску до критичних показників. Також з’являється головний біль, розлади сну, підвищена стомлюваність, зниження працездатності і активності.

Медики радять усім людям, особливо метеозалежним, перед магнітною бурею і під час неї, дотримуватися наступних рекомендацій, щоб уникнути критичного погіршення самопочуття:

  1. Пити більше рідини. Це дозволить «розрідити» кров.
  2. Відмовитися від кави, алкоголю, куріння.
  3. Добре висипатися. Спати потрібно не менше 8 годин на добу.
  4. Відмовитися від поїздок і відповідальних заходів.
  5. Не піддавати організм надмірної навантаженні, не займатися спортом.
  6. Більше відпочивати. У разі наявності серцево-судинних захворювань показаний постільний режим на весь період магнітної бурі.
  7. Гіпертонікам потрібно тримати під рукою тонометр і засоби для нормалізації тиску, прописані лікарем.
  8. Гіпотоніки можуть стимулювати тиск за допомогою настойок женьшені, елеутерококу і лимонника.
  9. Відмовитися від солі, так як вона затримує рідину в організмі і підвищує тиск.
  10. Не вживати жирну, солону, гостру їжу.

Джерело

Нагадуємо, В ужгородських маршрутках жінка обкрадає пасажирів (ФОТО)

Читайте також:  Діставайте теплий одяг, в Україну йде похолодання

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...