Тримають у страху: Берегівщиною бігає зграя собак (ФОТО)

22.01.2020 15:57 70 1
Тримають у страху: Берегівщиною бігає зграя собак (ФОТО)

Громадський форум Берегівщини стоїть "на вухах". Мешканці занепокоєні ситуацією, яка тримає усе місто у страху. Вулицями міста бігає зграя собак.  У мережі користувачі скаржаться, що страшно ходити вулицями міста адже є ймовірність, що зграя собак може наробити біди:

Ельвіра Яновська-Лесишин : "Скажіть мені дорослі!!!Як має почуватися дитина, яка йде в школу і коли на її шляху така зграя псів?!. (У купі їх було 20-ть). Я все знаю про гуманне ставлення до тварин! Та невже потрібно дочекатись якоїсь біди (тьфу-тьфу), щоб думати про те, як цю проблему вирішити!"

Вероника Щетинина "Не те слово страшно!!! А з дітками в школу чи садочок йти і шукати обхід від собак, жесть просто! Зараз їх особливо багато бігає в районі барви, як правило "супроводжують" циган. Це буде мабуть продовжуватись доти, поки знову когось не покусають....Дуже шкода, що ніяких мір не приймають відповідні служби, якщо вони взагалі є..."

Альона Бабич : "Ось прошу, це сьогодні на вул.Лева мусор вивозять"

  Нагадуємо, Подвійне громадянство: два боки медалі (Інфографіка) Читайте також: На Закарпатті оголосили одразу два штормові попередження
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Імя

22 січ. 2020 р., 16:22
Всім по}{уй
Loading...