Тролінг, грумінг, секстинг: розпочалато курс щодо безпеки у соціальних мережах для школярів

24.09.2018 12:36 155 0
Тролінг, грумінг, секстинг: розпочалато курс щодо безпеки у соціальних мережах для школярів

Працівники кіберполіції відповіли на запитання дітей та надали їм рекомендації, як маючи профіль у соціальних мережах, убезпечити себе.

Про це повідомила прес-служба Кіберполіції України. Зазначається, що з огляду на стрімкий ріст технологій, наразі важливим питанням є ознайомлення дітей з правилами та рекомендаціями щодо поводження у мережі інтернет. Саме тому працівники кіберполіції вирішили провести спеціалізовані навчання у одній зі столичних гімназій.

Що таке кібербулінг?

Це використання телефону, комп’ютера та інших ґаджетів для цькування, залякування, вимагання, яке розгортається у віртуальному світі, зокрема, в соціальних мережах.

"Навчання пройшло у вигляді інтерактивної бесіди під час якої начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива розповів учням гімназії про основні загрози, яких слід очікувати користувачам мережі", - йдеться у повідомленні.

Що таке секстинг?

Це обмін особистими фотографіями та повідомленнями інтимного змісту за допомогою смартфонів, електронної пошти чи соціальних мереж.

"Найбільший акцент було зроблено на соцмережах, саме там діти проводять найбільше часу, – повідомили у кіберполіції. Учням столичної гімназії розповіли про основні загрози, яких слід очікувати користувачам мережі
Чималу увагу було приділено питанню культури спілкування з незнайомцями у мережі. У розмові зі старшокласниками обговорювали питання тролінгу, кібербулінгу, секстингу.

Що таке тролінг?Це манера спілкування користувача у чаті, головною метою якої є провокація негативної реакції, емоційної агресії та тривалих марних дискусій, нагнітання конфліктів для реалізації певної мети.

Зі старшокласниками обговорили питання тролінгу, кібербулінгу та секстингу Представники кіберполіції, спілкуючись зі школярами, надали практичні рекомендації дітям як вберегти свою персональну інформацію та не стати жертвою злочину, користуючись соцмережами. Школярі отримали практичні рекомендації щодо того, як поводитися у мережі

Що таке грумінг?Це встановлення дружніх відносин з дитиною з метою особистої зустрічі, вступу з ним у сексуальні відносини, шантажу та експлуатації. Такі знайомства найчастіше відбуваються в чаті, на форумі або в соціальній мережі. Спілкуючись особисто, зловмисник, найчастіше представляючись однолітком, входить в довіру до дитини, а потім намагається дізнатися особисту інформацію (адреса, телефон) і домовитися про зустріч.

Нагадуємо, Наступного року ЗНО проводитимуть по 11 предметам

Читайте також: У Мукачеві впорядковують справи отримувачів допомог (ФОТО)

 
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...