Трьох чоловіків, які представившись правоохоронцями напали на підприємця з Берегівщини, засуджено

14.07.2018 22:00 22 0
Трьох чоловіків, які представившись правоохоронцями напали на підприємця з Берегівщини, засуджено

Виноградівським районним судом, підтримано позицію прокурора та визнано винними трьох мешканців Київщини у розбої,  вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному із проникненням у інше приміщення, та спрямованому на заволодіння майном в особливо великих розмірах (ч.4 ст. 187 КК України), самовільному присвоєнні владних повноважень, пов’язаному з використанням форменого одягу та службового посвідчення працівника правоохоронного органу (ч.2 ст. 353 КК України) та використанні завідомо підробленого документу (ч.4 ст. 358 КК України).

Як повідомив начальник Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури Віталій Ільїн, в грудні 2016  р. троє обвинувачених, двоє з яких були переодягнені правоохоронцями, проникли до будинку приватного підприємця.

Побивши чоловіка з дружиною та погрожуючи розправитись з їх неповнолітньою дочкою, злочинці заволоділи грошима, ювелірними виробами та іншими цінними речами подружжя на загальну суму близько 840 тис грн.

В судовому засіданні прокурором, на підставі зібраних в ході досудового слідства доказів, повністю доведено вину обвинувачених.

Відтак, вироком Виноградівського районного суду їх визнано винними в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна кожного.

Нагадаємо,

Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...