«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»: в атріумі облдержадміністрації відкрито виставку (ФОТО)

08.05.2019 09:07 38 0
«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»: в атріумі облдержадміністрації відкрито виставку (ФОТО)
З цієї нагоди в атріумі облдержадміністрації відкрито виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».
Матеріали виставки розповідають про 30 людських доль за дротами 11 таборів смерті Третього Рейху: військовополонених, євреїв, священиків, остарбайтерів, українських націоналістів, жінок і дітей… Експозиція, підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, розповідає про те людське, що не здатна знищити жодна система. Про небайдужий погляд, розказану казку, простягнуту руку, розділений окраєць хліба. Про силу волі, віри і любові. Про перемогу надії. Про тріумф людини.   Нагадуємо: В Мукачеві пройде відкрита екскурсія з нагоди дня міста (АНОНС) Читайте також: У Рахові, через виписаний штраф, у місцевого мешканця виник конфлікт з патрульною поліцією (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...