Третина від запланованого

05.03.2017 16:08 35 0
Третина від запланованого

На утримання і ремонт доріг в Україні зі закладених у держбюджеті 35 мільярдів гривень піде лише 15-20 мільярдів. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу ZIK.

"Я був би дуже щасливий, щоб ті 35 мільярдів були. Але з цих 35 мільярдів ми відразу повинні відняти боргове навантаження Євро-2012 - це близько 7 мільярдів.Тому 35 мільярдів - я б хотів, щоб це було правдою. Але реальна сума, на яку ми розраховуємо для утримання доріг, - це діапазон 15-20 мільярдів гривень на цей рік", - повідомив він.
За словами міністра, багато статей щодо фінансування доріг є незахищеними. "Частину, 15 мільярдів, ми повинні отримати від банків. І я дуже сподіваюся, що ці кошти ми отримаємо вчасно. І тоді дорожні роботи будуть у відповідну пору - весну, літо, осінь, а не у кінці зими", - підкреслив міністр.
За словами Омеляна, вже є чітке бачення, як ці кошти повинні бути розподілені.
"Ми проводимо вже всі тендерні процедури. І в чому різниця минулого року із наступним - на березень у нас уже є повноцінна, стовідсоткова готовність зі всієї техніко-економічної документації за паспортами доріг. Чого не було торік, коли ми отримали гроші, а потім гарячково згадували: "Ой, а у нас же проектів немає, треба швидко документи під цю дорогу, а потім тільки її робити". Тобто на цей раз у нас вже у березні є тендерні процедури, і з кінця березня-початку квітня компанія вже почне працювати. Чого теж ніколи не було - у нас переважно дороги ремонтувалися так - червень, липень, серпень", - зазначив Омелян.
За матеріалами: http://ua.korrespondent.net

Теги: Ремонт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...