Тренінг для бухгалтерів в Ужгороді

06.08.2018 15:35 13 0
Тренінг для бухгалтерів  в Ужгороді
Команда Є-data проведе на Закарпатті тренінги для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, державних та комунальних підприємств міста Ужгорода та Ужгородського району на тему: «Нові можливості для роботи бухгалтера на порталі e-data.gov.ua».
Під час навчання тренери представлять оновлення на порталі eData та: - Проаналізують, як розвиваються відкриті дані в Україні; - представлять стратегію розвитку проекту; - розкажуть про внесені оновлення та функції до «службового кабінету» користувача: як пакетно завантажувати звіти, договори, специфікацію тощо; - навчать працювати із внесеними оновленнями на порталі; - проаналізують юридично-фінансові питання роботи на порталі та Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»; - допоможуть зареєструватися на порталі ще досі не зареєстрованим підприємствам та установам.
Тренінг «Нові можливості для роботи бухгалтера на порталі e-data.gov.ua» реалізується спільно з Міністерством фінансів України та з проектом «Ефективне управління державними фінансами» за сприяння Ужгородської міської ради. Нагадаємо, що Єдиний веб-портал використання публічних коштів створений на запит громадськості та відповідно до Закону України "Про відкритість використання публічних коштів". Відповідно до Закону України розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, державні та комунальні підприємства мають зареєструватися на сайті та розпочати вносити дані про використані кошти з ІІІ кварталу 2015 року. Дата та місце проведення тренінгу: м. Ужгород, пл. Поштова, 3 (Ужгородська міська рада), 7 серпня, 10:00 Тривалість навчання - 2 годиниЄ-data Команда, яка реалізує проект про відкритість використання публічних коштів. Перший продукт - портал e-data.gov.ua стартував 15 вересня 2015 року. Проектна команда розробила концепцію «прозорий бюджет», яка затверджена Кабінетом Міністрів України. Виступає експертом у сфері відкритих даних та публічних фінансів, а також має досвід реалізації низки проектів: від створення веб-порталів до чат-ботів та BI-ботів.ДУ «Відкриті Публічні Фінанси» Це Державна Установа, яка є адміністратором Єдиного веб-порталу використання публічних коштів та забезпечує IT-підтримку та розвиток порталу e-data.gov.uaДжерело: Ужгородська міська рада у ФБ Нагадаємо,На Закарпатті буде розроблено Стратегію розвитку гірських територій області
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...