Транспортне питання: кому довірити перевезення вантажів по місту

07.12.2021 19:16 262 0
Транспортне питання: кому довірити перевезення вантажів по місту

Переїзд, будівництво, доставка продукції у магазини – подібні перевезення часто відбуваються у межах одного міста або області. Ніби і недалеко, однак потрібен вантажний транспорт, а він є далеко не у кожному гаражі.

Тому замовники звертаються до профільних фірм, якщо їм потрібні, наприклад, вантажоперевезення з вантажниками в Києві – чи для перевезення меблів у нову квартиру, для доставки будматеріалів, чи постійний підрядник для доставки комерційних вантажів. Як же вибрати фірму, котра виконає доставку так, як треба?

Окресліть завдання

Перед тим, як вибирати транспортну компанію, слід визначити, які завдання потрібно вирішити. Головне на цьому етапі – знайти рішення, яке відповідатиме потребам і вписуватиметься у бюджет. Проаналізуйте такі питання:

  • Які види перевезення ви використовуватимете?
  • Як довго плануєте співпрацювати?
  • Який бюджет логістики?

Залежно від набору завдань стане зрозуміло, до компанії якого профілю потрібно звертатися.

Досвід означає надійність 

Надійність транспортної компанії співмірна з її досвідом на ринку. Хороші фірми мають у розпорядженні обширний автопарк, організували та виконали безліч доставок і накопичили значний досвід, який дозволяє швидко виробити оптимальне логістичне рішення для клієнта і відреагувати на непередбачувані обставини так, щоб мінімізувати втрати для сторін. І взагалі, випадків на кшталт відправки машини, яка за технічними характеристиками не підходить для перевезення того виду вантажу, який потрібен клієнту, або приїзду не в той час, досвідчені перевізники стараються не допустити всіма способами. Вже сам факт, що компанія довгі роки залишається на плаву, свідчить про те, що вона заслуговує на довіру.

Подивіться автопарк

Як інакше клієнту дізнатися, чи є у фірми автомобілі, які відповідають його вимогам? Обов’язково потрібно переглянути інформацію про автопарк компанії, щоб вибрати саме ту машину, яка найкраще підійде для перевезення конкретного вантажу. Можна скористатися послугами менеджера та попросити його підібрати належний транспорт. Якщо клієнт забажає, він має право вимагати докладну інформацію про справність транспортного засобу.

Шукайте можливість стежити

Спостерігати за переміщенням вантажу – дуже важливо для перевізників, і компанії активно це роблять, перш за все для того, щоб оптимізувати власну роботу. Для цього на транспортні засоби встановлюють спеціальне обладнання, яке дозволяє відстежувати маршрут. Доступ до трекінгу надають і замовникам. Деякі фірми навіть розробили для цього мобільні додатки.

Перевірте наявність ліцензії, якщо вантаж небезпечний

Українське законодавство вимагає ліцензування для перевізників, які займаються транспортуванням небезпечних вантажів. Великі компанії мають такі ліцензії, однак у маленьких фірм, які тільки починають працювати, вони можуть бути відсутні. А у випадку з небезпечними вантажами наслідки бувають фатальними.

Краще перестрахуватися

Надійна транспортна компанія сама запропонує клієнту застрахувати вантаж на будь-яку суму. Не варто економити на страхуванні – у деяких випадках воно може виявитися не зайвим.

Порівнюйте

Краще зателефонувати/зайти на сайти кількох фірм, які працюють у цій ніші на вашій території, та порівняти умови доставки і ціни.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...