ТОВ «Закарпатгаз Збут» збільшує обсяги постачання електроенергії для бізнесу

27.10.2021 11:34 376 0
ТОВ «Закарпатгаз Збут» збільшує  обсяги  постачання електроенергії для бізнесу

За останні півроку 72 юридичні особи обрали ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ») своїм постачальником електроенергії. Більшість клієнтів, які купують електроенергію у ТОВ «Закарпатгаз Збут» – представники сфери обслуговування і торгівлі, а також освіти, будівництва та сільського господарства.

 

«Представників бізнесу цікавлять вигідні та комфортні умови співпраці з постачальником енергоресурсів. Зважаючи на це, все більше юридичних осіб обирають пакетну пропозицію «Газ + Електроенергія».  У цьому разі клієнт економить свій час та ресурси, адже взаємодіє з одним персональним менеджером, який допомагає вирішувати питання по обом енергоресурсам – формує та надсилає рахунки, коригує обсяги, консультує. Вже 38 юридичних осіб обрали саме таку пакетну пропозицію», – зазначає директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За словами Вікторії Томинець, серед переваг співпраці з компанією – відсутність штрафів за небаланси, можливість сплачувати за послугу розподілу електроенергії через постачальника, вибір найбільш зручного для конкретного споживача способу оплати – передплата, подекадна оплата чи післяплата.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», який використовують 17 надійних постачальників газу та електроенергії. Компанія провадить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу №527 від 21.04.2017 року та електроенергії №1119 від 17.06.2020 року. За 6 років діяльності ТОВ «Закарпатгаз Збут» зарекомендував себе як надійний постачальник енергоресурсів побутовим споживачам, підприємцям, бюджетним установам та організаціям. 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...