Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Топ-найцікавіших громадських проектів бюджету громадської ініціативи в Ужгороді

З 5 до 18 листопада в Ужгороді триває голосування за проекти бюджету громадської ініціативи.

1.      Форум-фестиваль “Місто щасливих дітей”

Уже неодноразово ГО «Щасливі діти» влаштовували свято для ужгородської малечі різних вікових категорій.  Форум-фестиваль – простір, де діти стають щасливішими, розкривають таланти, навчаються новому, занурюються у світ спорту та творчості, знаходять друзів. Для батьків працюватиме лекторій з тренінгами від найкращих психологів і педагогів Ужгорода. Основна цільова аудиторія проекту – сім’ї з дітьми. Також захід буде цікавим та корисним для педагогів, організаторів дитячого дозвілля, працівників освітніх установ та організацій, культурних інституцій, громадських активістів, потенційних волонтерів.

2.      Створення мережі баскетбольних майданчиків Ужгорода

Як зазначається у проекті, у місті нема жодного доступного баскетбольного майданчика. При цьому баскетболом займається понад 200 дітей. Майданчики стануть не тільки тренувальною базою для них, але й ігровим середовищем для всіх без винятку.  Планується розташувати їх таким чином, щоб охочі з будь-якої точки міста могли обрати найближчий до себе майданчик: 1) Двір будинків по вул. 8 березня, буд 17, 19, 21 та вул.Грушевського 55, 57 2) Двір будинків по вул. Бестужева, буд. 4; вул.Заньковецької, буд.77 та вул.Легоцького, буд. 21, 23. 3) Двір будинків по вул.Руданського, буд. 5; вул.Благоєва, буд. 8-12 та вул.Оноківська, буд 8-14.

3.      Інклюзивний спортивний майданчик

В Ужгороді наразі немає майданчика, на якому були б зібрані сучасні спортивні тренажери, ігрове обладнання та інша інфраструктура, яка потрібна людям з інвалідністю для занять. Втілення у сучасне життя даного проекту сприяє практичній реалізації подолання бар’єрів у сприйнятті суспільством людей з особливими потребами. Такий майданчик планують зробити універсальним, адже ним зможуть користуватися абсолютно всі мешканці міста – діти, дорослі, люди з інвалідністю, а також особи, які потребують фізичної та психічної реабілітації (учасники АТО, травмовані в ДТП чи за інших обставин і т.п.), – йдеться у проекті.

4.      Безпечний та комфортний квартал, Безпечний мікрорайон

Два проекти зі схожою ідеєю, які хочуть реалізувати у різних місцях: один – у мікрорайоні Доманинці, інший – на вул. Лермонтова 1, 5А,7А, 9А. Ідея в обох випадках полягає у встановленні відеоспостереження. «Використання високотехнологічних продуктів у реалізації проектів «Безпечне місто» дозволить знизити рівень злочинності: підвищити безпеку автодорожніх об’єктів, мінімізувати випадки викрадення автомобілів, кишенькових крадіжок, розбійних нападів, забезпечити своєчасну фіксацію порушень правил дорожнього руху», – йдеться в одному з проектів.

5.      Побудова сучасного тенісного корту на базі УЗОШ № 20 – Ліцею “Лідер”

Проект передбачає створення огородженого майданчику з одним тенісним кортом (з освітленням) на невикористаній території УЗОШ № 20 – Ліцею “Лідер”, і дозволятиме проводити гру не тільки в теніс, а й в баскетбол, оскільки майданчик матиме акрилову або резинову поверхню. «Вжиті заходи по облаштуванню спортивного майданчику (тенісного корту) мають стати початком покращення спортивної інфраструктури, надати імпульс популяризації в місті Ужгороді фізичної культури та спорту. Основне завдання проекту – зацікавити дітей різних вікових категорій спортивними іграми, прививати культуру активного та здорового відпочинку», – зазначається у проекті.

Інформує інтернет-видання: 0312ua

Нагадуємо: В Ужгороді планують збудувати крематорій

Читайте також: В Ужгороді стартував благодійний аукціон

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...