Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Освіта

Топ-менеджери ділилися секретами успіху із закарпатськими студентами

Метою відкритих лекцій є інтеграція студентів в практичний курс менеджменту та підприємництва

Питанням усвідомлення власного вибору, визначення місії та побудови кар’єри присвячена перша лекція у рамках проекту «Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ», ініціатором та організатором якої виступило Об’єднання роботодавців Закарпаття.

Метою проекту, який стартував 14 березня в Ужгородському національному університеті, є інтеграція студентів в практичний курс менеджменту та підприємництва з ціллю формування нової генерації професіоналів та збереження кадрового потенціалу у регіоні.

Лекція відбулась у форматі цікавої та жвавої дискусії за участі студентів та викладачів економічного факультету та факультету міжнародних економічних відносин. Першу лекцію провів топ-менеджер із 30-літнім досвідом роботи у сфері управління та реалізації інвестиційних проектів, голова Об’єднання роботодавців Закарпаття  Володимир Панов.

У рамках лекції йшлося також про можливість професійної реалізації в Україні, як і  у будь-якій іншій країні світу. Для окреслення перспектив кар’єрного зростання лектор запропонував взяти за основу квадрант Роберта Кіосакі, в якому визначено чотири шляхи досягнення кар’єрного успіху: робота в корпорації, робота на себе, власник бізнесу та інвестор.

За переконанням ініціаторів проекту, поєднання навчальної програми університету і  практичного досвіду успішних менеджерів, бізнесменів, СЕО дозволить студентам трансформувати отримані знання і навики у реальні прагнення та дії досягти висот у кар’єрному та особистісному зростанні. Об’єднання роботодавців Закарпаття в подальшому організовуватиме зустрічі для студентів Ужгородського національного університету з новими цікавими спікерами.

Нагадаємо, Угорська революція: у Мукачеві згадали переможний бій над імперськими військами (ФОТО)

Читайте також:Поліція затримала підозрюваного у сексуальному насильстві над 7-річною дівчинкою

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...