Топ-7 найкращих садових батутів для дітей та дорослих

31.05.2021 16:55 200 0
Топ-7 найкращих садових батутів для дітей та дорослих
Найкорисніший спосіб весело провести погожу днину – фізична активність на свіжому повітрі. Але не всім до вподоби організовані тренування. Іноді досить просто відпочивати і розважатися – особливо дітям, які охочіше роблять те, що хочуть, а не те, до чого їх примушують. Стрибки на батуті – одна з таких активностей, яка ні до чого не зобов’язує. Водночас подібна розвага сприяє розвитку вестибулярного апарату та покращенню координації рухів. Кращий садовий батут за версією інтернет-магазину Zhelezzo – достатньо простий в установці, зроблений з якісних матеріалів та відповідає вимогам безпеки.
  1. Proxima
Відноситься до сегменту дорогих виробників, однак конструктивні особливості більш ніж виправдовують ціну цих тренажерів. Усі моделі мають внутрішню захисну сітку. Стійки, на яких вона тримається, стоять на землі і кріпляться до ніжок за допомогою спеціальних хомутів. У дешевших моделях стійки прикручуються до ніжок болтами і наполовину коротші. За обережної експлуатації цього достатньо, однак захисна сітка Proxima встановлена надійніше і має більше шансів витримати дуже активних стрибунів. Рама снаряду зроблена з широкої труби діаметром 42 мм і товщиною 1,5 мм та має антикорозійне покриття. У дешевших це аналогів це 38 мм і 1,35 мм відповідно. Високі ніжки дозволяють конструкції витримати приземлення користувача з максимальною допустимою для моделі вагою, не прогнувшись до землі. Також всі батути мають нижню огороджувальну сітку, яка не дозволяє, щоб під них заходили тварини або заповзали діти.
  1. Zipro Fitness
Батути Zipro Fitness поєднують відмінну якість матеріалів та доступну ціну. Вони відносяться до середньої цінової категорії і влаштовані як і більшість класичних батутів. Моделі бувають укомплектовані як внутрішньою, так і зовнішньою захисною сіткою. Зовнішня кріпиться за допомогою резинок, пришитих до сітки, і пластикових карабінів, які пристебуються до скоб на стрибковому маті. Захисний мат має товщину 14 мм. Він покриває пружини, які розтягують полотно з поліпропілену щільністю 275 г/м2. Кількість пружин коливається від 48 до 108 шт. залежно від діаметру. Таке поєднання пружин і полотна спроможне витримати одного користувача вагою 120 кг, або двох і більше стрибунів загальною вагою до 150 кг. З приємних дрібничок – є сумочка для взуття.
  1. SkyJump
Бюджетний виробник садових батутів для дітей, які випускаються лише з зовнішньою захисною сіткою. Але така сітка краще підходить тим, у кого вже добре розвинена координація рухів. Тканинне покриття якісне, і хоча шви часто виглядаються нерівними, вони доволі міцні. Полотно для стрибків не поступається за характеристиками більш дорогим виробникам. Пружини не піддаються розтягуванню чи поломкам, хоча їх за кількістю менше, ніж у дорожчих аналогів, і батут може витримати меншу масу. Рама снаряду виготовлена з оцинкованої сталі товщиною 1,2 мм і перетином 38 мм. Це ідеальний варіант за співвідношенням ціна-якість для дитячого батута, але для важких дорослих користувачів такий виріб неможливо назвати цілком безпечним.
  1. Berg
Компанія є світовим лідером у своїй галузі. Для виготовлення тренажерів використовуються виключно якісні матеріали, а всі комплектуючі мають вагомий запас міцності та зносостійкості. Батути Berg пристосовані для комерційного використання зі значними навантаженнями. Вони докорінно відрізняються від звичайних садових батутів за конструктивними особливостями, починаючи від системи входу на тренажер та розташування пружин і закінчуючи наземними модифікаціями, у яких стрибкове полотно розміщується на одному рівні з землею, а під ним зроблена яма. Відповідно і ціна цих снарядів буде у два рази вищою, ніж у «побутових» снарядів.
  1. Hop-Sport
Польська компанія, яка перемістила виробничі потужності у Китай, випускає доволі надійні батути. Вони є найближчими аналогами і конкурентами Zipro Fitness, з такою самою якістю матеріалів та конструкцією – за винятком хіба що торбинки для взуття. Hop-Sport програє конкуренту у двох найпомітніших аспектах – товщині стінок труби (1,2 мм) та меншій ширині. Батути Hop-Sport однакового з аналогами діаметру в футах насправді менші за шириною в сантиметрах. Зате у комплекті з тренажерами цієї фірми йде захисне покриття для стрибкового мата, скоби для кріплення до землі і кілька надувних м’ячів.  Hop-Sport відноситься до середньої цінової категорії та посідає третє місце на ринку України за попитом на свою продукцію.
  1. Fit-On
Доволі якісні батути з дорогого сегменту. Рама зроблена з труб діаметром 38 мм і товщиною 1,5 мм. Стійки огороджувальної сітки вигнуті таким чином, щоб вдаритися об них було непросто. Вони прикручуються до ніжок класичними двома болтами. Зверху на них кріпиться жорстке кільце з фібергласових прутів. Система його кріплення до стійки така, що якщо дитина повисне на кільці зверху, то або зламається прут, або зігнеться стійка. Проте додаткова шоста ніжка, а також товстіша та міцніша рама у порівнянні з аналогами є перевагами, особливо критичними, якщо йдеться про великі тренажери.
  1. FunFit
Виробник дешевих батутів з гідними показниками якості. Снаряди мають раму товщиною 1,2 мм і діаметром 38 мм. У деяких моделях економлять на кількості пружин і не особливо стежать за естетикою швів. Розмірна лінійка  у FunFit найширша на ринку України – від 6 до 16 футів. Проте у моделей понад 12 фунтів як на такі розміри надто слабка рама і замало пружин. Що ж стосується маленьких і середніх діаметрів, тут FunFit ділить лідерські позиції за продажами зі SkyJump. Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...