Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Токар проти Балоги : Суд розглядає справу скандального підрахунку

Суд продовжується: факти порушення від адвоката Токара

Після півторагодинної перерви сторона позивача (Едгара Токара) залучила кількох свідків, однак долучений до справи в якості третьої особи Лендєл Олександр (довірена особа Віктора Балоги) попросив суд перенести засідання допоки він не вивчить долучені до справи докази на flesh-накопичувачі.

Суд задовольнив це прохання лише частково, тому наразі розгляд триває. Адвокат зі сторони відповідача під час суду розповів про зафіксовані ними випадки порушення виборчого законодавства: “На ДВК 210312 офіційний спостерігач від Опори зафіксував те що пакети із документами мали явні ознаки розпакування. На ДВК 210313 зафіксували факти видачі бюлетнів без пред’яви одного з документів.

На ДВК 210696 також зафіксували факти видачі бюлетнів без пред’явлення паспортів. На ДВК 210696 протокол в якості голови ДВК підписала жінка яка не зазначена на офіційному сайті ЦВК . На ДВК 210712 довірена особа зафіксувала факт знищення виборчої документації .

27 серпня почався перерахунок голосів і вже на перших чотирьох дільницях виявляють перші додаткові 6 голосів за позивача (Е. Токара). Після цього ЦВК фактично вимагали від ОВК 69 не дивлячись на заяви позивача, надати якомога скоріше результати аби закрити результати голосування. Станом на зараз ЦВК скасувала повторний перерахунок голосів, але Токар в межах юрисдикції звернувся до суду.

Враховуючи вищезазначене ми хочемо визнати протокольне рішення протиправним та забов’язати ОВК 69 повторно розглянути заяву та провести повторний підрахунок голосів на вищезгаданих дільницях . ” П. Святослав в якості свідка розповів що на власні очі бачив як особи ромської національності по двоє людей заходили до кабінок для голосування. Крім того побачив порушення на ДВК 210712 (спецдільниці), розірваний виборчий бюлетень який працівниця дільниці намагалась заховати.

Після приїзду поліції голова ДВК заховав заповнений документ у сейф п. Олександр в якості свідка від сторони позивача зазначив: ” 21 числа на ДВК 210712 (ЦРЛ) з 7 годин ранку і до часу ночі я був присутній. Деякі з медичних працівників під час виборів організували доставку хворих на дільницю. Медсестра дзвонила людям в палати і закликала прийти і проголосувати. Крім того я був свідком того як люди фактично запитували що робити із другим бюлетнем?”

Вероніка Фреган

Читайте також: Токар за мандат: В Адміністративному суді Ужгорода почали розгляд справи 

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...