Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“Тітушки” зірвали ефір Анатолія Гриценко в Одесі, є постраждалі (ВІДЕО)

В Одесі 30 «тітушок» здійснили напад на Анатолія Гриценка та активістів, які прийшли на зустріч з політиком. Перед зустріччю мав бути ефір на радіо, ефір зірвали, але зустріч з одеситами відбулась.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив SHARK Radio.

Близько 30 людей в масках напали на Анатолія Гриценка в Одесі. Інцидент стався перед входом в офісний центр «Термінал 42», де знаходиться SHARK Radio. У політика був запланований прямий ефір.
Група людей спортивної зовнішності спочатку перегородила Гриценко вхід, а потім напала на прихильників політика, які його супроводжували. Кількох з них «ТІТУШКИ» побили, зокрема, одному чоловікові розсікли брову. Першу допомогу постраждалим надали медики швидкої, яка прибула на місце події. На даний момент поліція опитує свідків.
Відео інциденту з камер спостереження:

Титушки сорвали эфир Гриценко в Одессе, есть пострадавшие (ВИДЕО)

Титушки сорвали эфир Гриценко в Одессе, есть пострадавшие (ВИДЕО)Около 30 людей в масках напали на лидера партии «Гражданская позиция» Анатолия Гриценко в Одессе. Инцидент произошел перед входом в офисный центр «Терминал 42», где находится SHARK Radio. У политика был запланирован прямой эфир. Группа людей спортивной внешности сначала преградила Гриценко вход, а потом напала на сторонников политика, которые его сопровождали. Нескольких из них «титушки» избили, в частности, одному мужчине рассекли бровь. Первую помощь пострадавшим оказали медики неотложки, которая прибыла на место происшествия. На данный момент полиция опрашивает свидетелей.Видео инцидента с камер наблюдения:____________Cлушай нас онлайн:http://radio-shark.fm/Качай приложение:Radio-shark.fm/rПодкасты:https://www.mixcloud.com/radioshark/

Gepostet von SHARK Radio am Mittwoch, 28. November 2018

“Поліція нікого з нападників не затримала, хоча для зупинення сутичок застосувала сльозогінний газ. Є постраждалі, викликали швидку. Потерпілі та свідки спілкуються з поліцією.

Попереду нападників були кілька асоціальних елементів, для прикриття, самі бойовики були у масках.

Це відвертий акт залякування демократичної опозиції, Одеським активістам не звикати, але такого нахабства з боку місцевих тітушек ніхто не очікував», — написав у соцмережі Фейсбук Андрій Юсов.

Нагадаємо, Нові правила тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією: які способи ввезення залишились “безкоштовними”

Читайте також:  Перший кабельний запускає новий проект “Дитячий захисник” (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...