Тиск на колег і незаконні тендери: керівництво Свалявської міської ради нахабно порушує закон (ФОТО, ВІДЕО)

07.09.2021 19:27 408 0
Тиск на колег і незаконні тендери: керівництво Свалявської міської ради нахабно порушує закон (ФОТО, ВІДЕО)

Поки у новостворених громадах розбудовують інфраструктуру і покращують життя місцевим, у Свалявській міській раді видають незаконні вказівки і тиснуть на посадовців, а про розвиток громади навіть не думають, запевняють місцеві. Напружена ситуація, яка триває уже не один місяць змусила депутатів Свалявської міської ради зібратися на позачерговому засіданні сесії.


Засідання сесії без участі міського голови – виявляється і таке можливе у Сваляві, міський голова Юрій Грига та начальник одного із відділів Свалявської міської ради Іван Русин не виявили бажання бути присутніми на сесії.

Натомість до обранців завітала відповідальна за публічні закупівлі Свалявської міської ради Аліна Попович, яка розповіла, неодноразово підпадала під тиск очільників громади. Вершиною айсбергу став тендер на капітальний ремонт вулиці Шевченка в Сваляві, очікувана вартість якого склала майже 13 мільйонів гривень. До початку проведення  тендеру так званий куратор Іван Русин викликав її до кабінету, де познайомив із представником ТОВ "Сембілдінг" та наказав вибрати їхпереможцем.

незаконні тендери, Свалява, керівництво, міська рада, порушення закону

Шокуючі незаконні вказівки змусили Аліну Попович звернутися за захистом до міського голови Юрія Григи.

Та це не єдина ситуаціясистемного тривалого тиску з боку свалявських посадовців. На засідання сесії завітала колишня начальниця відділу освіти свалявської РДАЕдіта Грабар. Очолювала відділ у період перебування на посаді заступника голови свалявської РДА Івана Русина.

незаконні тендери, Свалява, керівництво, міська рада, порушення закону

Свалявські обранці створили депутатську комісію та вирішили надіслати звернення до очільника Закарпатської обласної прокуратури з приводу зловживання службовими обов'язками посадовцями Свалявської міської ради.

Детальніше у сюжеті:

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...