Термінову заяву зробили в Кабміні про запуск транспорту в Україні

29.04.2020 11:44 44 1
Термінову заяву зробили в Кабміні про запуск транспорту в Україні

Стало відомо, коли в Україні можуть відновити пасажироперевезення в містах, а також приміське і міжміське сполучення

Про це в інтерв'ю журналістам розповів глава Мінінфраструктури Владислав Криклій, передає  Апостроф. За його словами, це може статися вже 12 травня.
«Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники по поширенню вірусу ми будемо мати до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіації. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів - невигідно. Вигідніше не літати », - пояснив Криклій.
Він також попередив, що в разі запуску пасажирських перевезень ніхто не буде скасовувати обмежувальні заходи: залишаться масковий режим і термоскрінінг. Крім цього, в міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.
«Інакше ми будемо мати гіперболічний зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції по алгоритму виходу з карантину, на наступному тижні з нашого боку все фіналізіруем. Найголовніше, потрібен буде «плюс» від МОЗ - у них перша скрипка », - резюмував міністр в спілкуванні з журналістами.
Нагадуємо, На території підприємства у Хусті створили такий собі могильник, де роками збираються нутрощі худоби і гниють, виділяючи трупний сморід. Поруч Хустська районна лікарня, залізничний та автомобільний вокзали, поряд мешкають люди
https://pershij.com.ua/smorid-ta-nutroshchi-na-pidpryiemstvi-u-khusti-vyiavyly-mohylnyk-foto-video/ Читайте також: Військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону, який першим захворів на COVID-19, учора виписали з інфекційного відділення лікарні де він проходив лікування https://pershij.com.ua/mukachivskyi-prykordonnyk-poborov-koronavirus-shche-troie-likuiutsia/
БУДЬТЕ В КУРСІ З “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Джерело

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Михайло

29 квіт. 2020 р., 18:12
а на фото не Україна. Двері в автобуса не з того боку.
Loading...