Телеканал "Перший Незалежний" було відключено від мовлення під тиском влади через годину після початку ефіру

26.02.2021 20:17 261 0
Телеканал "Перший Незалежний" було відключено від мовлення під тиском влади через годину після початку ефіру

Під тиском влади і правоохоронних органів телеканал "Перший Незалежний" було відключено від мовлення через годину після початку ефіру.

Телекомунікаційні та кабельні провайдери, а також супутникові оператори отримали вимогу від СБУ не надавати жодних послуг телеканалу, незважаючи на чинні договори та угоди. Таким чином, влада тисне на всіх наших партнерів. Такі дії влади є незаконними і їх буде оскаржено. Телеканал "Перший Незалежний" було створено на законних підставах, відповідно до законодавства. Ми закликаємо владу припинити розправу над неугодними ЗМІ і зупинити машину ухвалення політично мотивованих рішень щодо журналістів. Сьогоднішня фактична заборона на мовлення нашого каналу не відповідає міжнародно-правовим стандартам свободи слова і мовлення. "Перший Незалежний" було створено для того, щоб журналісти незаконно закритих телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZiK мали можливість працювати. Мета - бути в ефірі і створювати якісний медіапродукт. Ми - за свободу слова і свободу думки.  
"Влада зобов'язана забезпечити українцям їхнє законне право на доступ до інформації, повернути можливість чути правду про реальний стан речей в Україні. У країні, яка прагне до європейських цінностей, необхідно зберігати право на свободу слова", - Єгор Бенкендорф.
https://www.youtube.com/watch?v=w_kWfZg07TY&feature=emb_logo Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...