Телефонні шахраї активізувалися вже й в Ужгороді

25.09.2018 19:13 24 0
Телефонні шахраї активізувалися вже й в Ужгороді
В Ужгороді знову телефонні шахраї дзвонять старшим людям. Й кажуть, що їх близькі в небезпеці ( потрапили в аварію, винні кошти ітд). Для того аби допомогти родичам, потрібно викласти терміново певну суму.
Це жахливо. Попередьте своіх рідних. Звонять на стаціонарні телефони. З моіми батьками це вже другий випадок. Перший був влітку, тоді ім сказали, що іх квартира закладена в банку одним з іх дітей, щоб вони очікували представників банку з коллекторами та нотаріуса, збирали речі бо іх будуть висиляти. Звінків було два. Ми були змушені відключити  стаціонарний телефон. Тільки підключили знов пішли звінки, тільки ще із страшнішою “новиною”.Цікаво було б знати звідки в цих аферистів інформація про старих людей, що живуть без дітей та іх домашні телефони,- розповіла пані Іра.
Зараз правоохоронці перевіряють всю інформацію та встановити, хто дзвонив. Проте, встановити особу важко, адже найчастіше номер, з якого телефонують - не відображається. Разом з тим поліція закликає закарпатців бути уважними та не піддаватись махінаціям шахраїв. Читайте також:  Закарпатська поліція розшукує неповнолітнього, який вже тікає за цей рік не перший раз (ФОТО) Марія Кочмарь
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...