Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“Сила духу”: В Ужгороді відбулися VII спортивні змагання серед потерпілих на виробництві (ФОТО)

Для кожного з учасників VII Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», яка стартувала в Ужгороді, змагання стали великою нагодою виявити себе.

Ужгород став на кілька днів справжньою гостинною домівкою для майже 300 учасників із 25 регіонів України, які змагалися у 6 видах спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шахи). Якщо порівняти склад учасників минулорічних та нинішніх фіналів, то він змінився більше, ніж наполовину.

Отож, серед потерпілих на виробництві зросла привабливість спартакіади як захопливого і корисного заходу. Залучення потерпілих на виробництві, інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у фізичні, психологічній та соціальній реабілітації є одним із головних обов’язків Фонду соціального страхування України, тим більше при нинішній ситуації у нашій державі, аби ці люди відчували, що вони не залишені наодинці зі своєю бідою і про них є кому піклуватись. У рамках реалізації заходів державної соціальної політики, спрямованих на інтеграцію осіб з особливими потребами у сучасне суспільство, забезпечення їх самореалізації, виконавчою дирекцією Фонду з 2013 року було запроваджено проведення щорічної всеукраїнської спартакіади „Сила духу” серед інвалідів праці.

Можливе зробить кожен, неможливе – лише відважний. Цей чудовий соціальний проект виявився справді успішним, бо щороку все більше і більше людей, які з виробничих причин втратили здоров’я, виявляє бажання приїхати на це свято спорту.На спартакіаді учасники знайшли не лише друзів по команді, а й справжніх побратимів. Тепер усі вони вже можуть ділитися досвідом із тими, кому потрібна підтримка. Адже в Ужгороді наші спортсмени-аматори не мірялися силою за олімпійським принципом: швидше, вище, сильніше.

Про всі деталі згодом у вечірньому випуску новин “ЧАС ПІК”.

Владислава Мазур

Нагадуємо, Українцям озвучили прогноз на зарплату у 2020 році

Читайте також: У Карпатах випав сніг (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...