Сусіди відчули трупний запах: у Тернополі померли з голоду мати та дочка, сестра при смерті

07.11.2021 11:50 1906 1
Сусіди відчули трупний запах: у Тернополі померли з голоду мати та дочка, сестра при смерті

Тернополянка, яка майже три тижні прожила у квартирі з мертвими матір'ю та сестрою, перебуває у вкрай важкому стані. Медики повідомили, що важить вона всього 30 кг і досі нічого не може їсти. Поліції наразі не вдалося допитатися в тернополянки, що ж сталося у її помешканні і чому вона не повідомила про смерть рідних. За версією правоохоронців і медиків, жінки померли від голоду.

 

55-річну жінку звати Любов Єфремова, ще на початку 2020 року вона працювала медсестрою в одній із міських лікарень. Коли ж почалася пандемія, то вирішила звільнитися з медзакладу і доглядати за старенькою матір'ю та сестрою з інвалідністю. Судячи з усього, родина з трьох жінок жила лише на пенсію 78-річної Стефанії Єфремової і на пенсію по інвалідності 50-річної Людмили Єфремової.

Сусіди родини розповіли, що ще місяць тому бачили, як Любов Єфремова виходила з дому за продуктами та на пошту, оплачувати комунальні послуги. Кілька тижнів потому, коли побачили платіжки, які були запхані у двері, то подумали, що сім'я Єфремових кудись виїхала. А коли по під'їзду почав ширитися неприємний запах, викликали поліцію.

На лінію 102 було повідомлення від місцевих жителів, що чути неприємний запах в одній із квартир. Відкривши двері, працівники поліції, свідки і сусіди побачили, що там було три жінки. Дві з них були мертві, а одна жінка була жива, розповів начальник відділу комунікацій ГУ НП в Тернопільській області Сергій Крета.

Правоохоронці викликали швидку і 55-річну Любов Єфремову екстренно доправили до лікарні.

Поступила у вкрай важкому стані. На перше місце була виражена елементарна кахексія, елементарна м’язева втрата – видно, що дуже тривале голодування. Артеріальний тиск низький – 60 на 40. Непритомна, – розповів завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії тернопільської лікарні швидкої допомоги ​Петро Комар


 

 

 

 


https://zaxid.net/news/

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Настя

7 лист. 2021 р., 12:56
А люди? Думали, что уехали? Неужели никто не общался с этой семьёй? Просто средневековье какое-то. Очень жаль людей и страшно оттого, что люди перестали быть людьми!
Loading...