Супрун "вилікувала" важкохворих українців черговим словоблуддям

09.10.2018 21:19 16 0
Супрун "вилікувала" важкохворих українців черговим словоблуддям
Про це вирішила розповісти в.о. глави Міністрества здоров'я України Уляна Супрун на сторінці в Facebook.
За словами Супрун, шкода від клінічних випробуваннь нових медпрепартів є міфом, що це щось страшне та загрозливе для людей, які беруть в них участь. Він частково навіяний недостатньою кількістю інформації, а частково — масовою культурою, на кшталт фантастичних фільмів про супергероїв, де люди після вживання невідомих речовин отримували надздібності або ж перетворювалися на чудовиська.
"Якщо коротко — дослідження допомагають пацієнтам із дуже складними захворюваннями отримати доступ до інноваційних ліків і повний медичний супровід за кошти фармвиробника, тобто абсолютно безкоштовно. Українським лікарям — отримати досвід роботи з найбільш сучасними світовими методами лікування. В Україні завдяки клінічним дослідженням можна отримати безоплатну медичну допомогу в області онкології, психіатрії та неврології, гастроентерології, ревматології, кардіології, ендокринології та гематології. Загалом найбільше випробувань стосуються саме таких захворювань, які важко піддаються лікуванню, стають причиною інвалідності, або ж суттєво погіршують якість життя людини", - пояснила Супрун.  
Як підкреслила представниця МОЗ, не потрібно боятися цих випробувань пацієнтам з тяжкими захіорюваннями, адже це є можливістю отримати лікування безкоштовно, або ж спробувати ті препарати, аналогів яких на ринку не знайти. Нагадаємо, На Закарпаття повернули легендарний пристрій на дороги (ВІДЕО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...