Сукні на весну-літо – 2022: це буде носитися

27.08.2021 14:24 236 0
Сукні на весну-літо – 2022: це буде носитися

На головних подіумах світу пройшли модні покази, де були представлені колекції весна-літо – 2022. Ніжні, повітряні, граційні, у вільних складках – саме такі сукні домінують у світових дизайнерів. Вони настільки легкі, що готові злетіти.

При цьому багато трендів 2021 року нікуди не поділися, і якщо купити жіночі сукні в Києві у цьому сезоні, вони не втратять актуальності і наступного року. Неважливо, скільки у шафі лежить «невигуляних» суконь – це не зупиняє модниць від того, щоб придбати ще одну.

Відтінки рожевого

Якщо рожевий, то насичена фуксія або ніжна орхідея. Ці кольори визнані найбільш трендовими у колекціях весна-літо 2022. До речі, фуксія у фаворі вже у цьому сезоні, і не збирається здавати позиції. Тим, у кого рожевий – улюблений колір, терміново потрібна сукня такого відтінку. Фото зліва – з колекції Max Mara.

Елегантні складки

Сукні, прикрашені складками, рюшами і воланами, створять романтичний і мрійливий образ. Між іншим, різні напрямки складок – вертикальні, горизонтальні, косі – допомагають підкорегувати фігуру, і це варто взяти до уваги.

Мікс століть

Christian Dior

Дизайнери часто черпають натхнення для майбутніх колекцій з минулих десятиліть, але у колекціях весна-літо 2022 вони звернулися до ще більш давніх епох і поєднали їх із сучасністю. Сукня, яка ніби зійшла з давньогрецької скульптури, одягнена разом з кросівками, або верхня частина просторого кімоно зі шкіряною міні-спідницею – несподіванка за несподіванкою.

Відчуття свободи

Вільні силуети і об’ємні речі, які не сковують рухів, у наступному році будуть найактуальнішими. У моду входять не тільки широкі спідниці або штани, але й широкий верх. Ця тенденція більше, ніж будь-яка інша, схиляє до бодіпозитиву. Фото зліва – з колекції Lemaire.

Відкриті плечі

Така деталь, як оголені плечі, додасть кокетливості сукні-максі чи довгому сарафану, які взагалі-то приховують лінії тіла. Ніби усе й закрите, однак присутній натяк, завуальоване запрошення, можливість підглянути у шпаринку. Фото зліва – з колекції Sara Battaglia.

Полоси

Невмируща морська тема виринула і в колекціях весна-літо 2022. Без смугастих мотивів рідко обходиться пляжний сезон – і майбутній, якщо доживемо, не стане винятком.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...