Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Судом призупинено насильне перейменування УПЦ МП

Судом до участі у справі в якості третіх осіб було залучено 265 релігійних організацій.

Заходи спрямовані виключно на збереження наявного становища до завершення розгляду справи по суті

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Київської Митрополії УПЦ про скасування наказу Мінкульту, відповідно до якого Київська Митрополія Української Православної Церкви та низка релігійних організацій повинні внести зміни до своєї офіційної назви та подати відповідні зміни до свого статуту на реєстрацію до 26 квітня 2019 року. Про це повідомляється на сайті суду.

Таким чином процес перейменування призупинений.

“Якщо не вжити заходів, це істотно ускладнить чи унеможливить поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів релігійної організації”, – заявили в суді.

На думку суду, до вирішення справи по суті реалізація оспорюваного акту та вчинення на його виконання дій може призвести до невиправданого втручання держави у сферу діяльності релігійної організації як юридичної особи.

Заходи спрямовані виключно на збереження існуючого становища до завершення розгляду справи по суті.

Нагадуємо, Не догледіли? Дикий собака вкрав 1-річну дитину просто з-під носа у батьків

Читайте також: Резонансна ДТП на автодорозі “Київ-Чоп”: йдучи до церкви, 9-річний хлопчик помер під колесами бензовозу (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...