Субсидії бути чи ні: українців перевірятимуть у правомірності отримання пільг

19.08.2020 11:37 194 0
Субсидії бути чи ні: українців перевірятимуть у правомірності отримання пільг

Міністерсто перевірятиме українців, які отримують субсидії, про це розповів радник міністра соціальної політики Микола Шамбор в ефірі одного з телеканалів

"Будуть припинені виплати тим, хто не подав деякі документи або приховав свої певні доходи чи статки для того, щоб отримати субсидію. Йдеться про припинення виплат або повернення тих сум, які були призначені неправомірно", - розповів чиновник.
Якщо людина не мала право на субсидію, але користувалася нею, то гроші доведеться повернути. Проте, є виключення:
"Щоб отримати субсидію, треба подати заяву і декларацію про свої доходи (до органів соцзахисту). Якщо помилився працівник служби, то з людини нічого не заберуть, бо помилилася не вона. Якщо ж людина не правильно подала документи, то вже справа інша. Якщо людина подає декларацію і забула про доходи - це вже не зовсім правомірна дія".
Зараз відомство проводить додаткові перевірки, зокрема, дані податкової служби, щоб отримати інформацію про всі доходи людини.
"Минулого року ми перевірили отримувачів малозабезпечених сімей. Зараз будемо проводити більш широку перевірку тих, хто отримує субсидії", - повідомив радник міністра соцполітики.
Додамо, у літній період частина споживачів не отримала виплати за монетизованою субсидією, але про її скасування мова не йде. Більшості споживачів субсидію переоформили автоматично і вона є чинною. Проте упевнитися в тому, що пільга у вас є, можна онлайн. Потрібно відвідати сайт subsidii.ioc.gov.ua і ввести свою адресу. Також, тут можна подивитися суми компенсації за весь період нарахування. Читайте також: https://pershij.com.ua/pochnut-doplachuvaty-maizhe-700-hrn-stalo-vidomo-u-koho-rizko-zroste-pensiia/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...