Головна » Культура

Студенти-туризмознавці із Закарпаття призери олімпіади

Факультет туризму та міжнародних комунікацій УжНУ представила команда кращих студентів

Наприкінці травня в Київському національному університеті харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»

Факультет туризму та міжнародних комунікацій УжНУ представила команда кращих студентів, а саме: Кароліна Срібна, Максим Орос та Орест Геча. Наші студенти вже другий рік поспіль повертаються з олімпіади з нагородами. Достойне представництво від факультету продемонструвало високий рівень теоретичної та практичної підготовки, здобувши почесне ІІ-ге місце в теоретичному блоці знань (Кароліна Срібна) та ІІІ-є командне місце у квесті «Welcome to Kijiv» (капітан команди Орест Геча). Варто зауважити, що загалом у цьому конкурсі взяли участь понад 80 студентів-туризмознавців із 33 вузів України.
Після урочистого відкриття олімпіади, для учасників був організований тематичний туристичний ворк-шоп, у якому взяли участь понад 25 підприємств туристичної сфери, які представили свою продукцію та послуги, а також вакансії для студентів.
Конкурсні випробовування для учасників олімпіади проходили в три етапи. На першому етапі здійснювалася перевірка теоретичних знань, а на другому – практичні навички проектування турів за допомогою інформаційних технологій. На третьому етапі студенти взяли участь у квесті «Welcome to Kijiv».
«Олімпіада – це завжди хороша можливість перевірити свої знання, навички в умовах жорсткої конкуренції, зокрема серед кращих знавців нашої спеціальності зі всієї України. До того ж це ще й нагода познайомитися із новими цікавими людьми з різних куточків країни. В результаті команда студентів-туризмознавців УжНУ повернулася додому із двома призовими місцями у теоретичному блоці завдань та у цікавому квесті Києвом» – ділиться враженнями студентка 4 курсу, Кароліна Срібна.
Як зауважує один з наших студентів Максим Орос, «в цілому, завдання змусили застосувати усі здобуті під час навчання на факультеті знання та навички. Тестові питання були різнопланові та торкались усіх без виключення сфер індустрії туризму. Особливо мені, як людині що вперше так тісно знайомиться зі столицею, сподобався третій тур олімпіади – квест «Welcome to Kijiv». Він дав змогу охочим (а таких знайшлося немало) позмагатися у кмітливості, вмінні користуватись електронними пристроями, знанні міста та зокрема вулиці Володимирської».
Організатори олімпіади потурбувалися й про дозвілля її учасників, запропонувавши гостям цікаву екскурсійну програму – екскурсію до музею Тараса Шевченка та історико-архітектурного комплексу «Софія Київська».

q2 q4

За інформацією заступника декана з навчальної роботи факультету туризму та МК Руслани Жовтані.

За матеріалами: uzhnu.edu.ua

Реклама
Попередня публікація: